Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert fogyok ilyen gyorsan?

Miert fogyok ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés
Nem eszek olyan sokat, mint ezelott. Altalaban naponta max 1 szelet kenyert eszem meg(nem egyszeri etkezes alatt), sok levest eszem, halat, fott hus, neha sult hust is, megis van, hogy hetente tobb, mint 2 kg lemegy. Ugy szeretnek lefogyni, hogy az nem jojjon vissza. Mi legyen? Mozogni nincs tulsok idom naponta max 30 perc.
2013. jan. 21. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha most nem hülyítesz, akkor mi a problémád? Ugyanis jól csinálod. Én havi 2 kilóval fogytam le húsz kilót, csak szénhidrátmentes ételekkel.


Hogy ne jöjjön vissza? egyszerű..a szervezet beáll a versenysúlyára. egyszercsak nem fogysz, ugyanazzal az étkezéssel. akármennyi is lesz akkor a súlyod, az az igazi. Na, akkor kell észnél lenni.(amíg élsz)


lefogytam húsz kilót szép lassan, és évek óta ugyanannyi. nem megy tovább, csak éhezéssel. Na azt nem. most is tökéletes. Na jó, két kilót kéne még leadni a BMI 24.9 hez, de nem megy három éve.marad a 25.

2013. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Robi.88. ***** válasza:

a bmi amugy is baromsag:)

heti 2 kilo az kicsit sok mert igy tuti h nem csak zsirbol fogysz hanem valoszinu izombol is. Az tévhit h diéta alatt nem kell szénhidratot enni mert kell csak nem mindegy h mit.

legegyszerubb és olcsobb a rizs. Mozgast meg mindenképpen vidd bele, mert ha nem stimulalod az izmaidat és kevesebb energiat is viszel be akkor izombol tuti veszitesz.

2013. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen azert nem ertem ezt a gyors fogyast, mert nem koplalok. Es hiaba mondjak tobben is, hogy napi 1000-1200 kaloriat kell bevinni a szervezetbe, egyszeruen nem jon, hogy tobbet egyek, ha netalantan ehes vagyok, akkor eszek egy mandarint, kiwit pluszba.
2013. jan. 21. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:

pedig ez így vissza fog jonni :( ez nem csak zsir, izmot is veszitesz.. kell az 1200kcal, mert ha kevesebbet eszel, az alapanyagcsere szintedet se ered el, a szervezeted pedig mindent feldolgozol amibol energiahoz jut...ez igy nem oke..

egyel tobb zoldseget, gyumolcsot, hust..

2013. jan. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Robi.88. ***** válasza:
amugy meg nem csak a kcal-t kell nézni :)
2013. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szinte minden nap eszem zoldseget, gyumolcsot meg hust.
2013. jan. 21. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!