Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl gyorsan fogyok, min...

Túl gyorsan fogyok, min változtassak?

Figyelt kérdés

Elsőre ez jónak tűnt, de most már jan. 2-óta 12,5 kg-t fogytam. Február elején egy kicsit megállt, majd roham léptekkel újra indult. Nem szeretnék fonnyadt alma lenni, segítsetek, mit rontok el?

Tegnapi kaja:

Reggeli:raclette sajt ezer sziget öntet + sali

Tízórai:gomba kefirem (indiai kefir gomba)

Ebéd:Húsleves zöldséggel+ pulyka husi salival

Vacsi:1 Natúr joghurt+ sonka


Mai reggelim:1 light gyümi joghurt, 2 szelet szalámi, 1 főtt tojás, 1 ubi, pici piros arany és egy kis sonka (kenyeret nem eszem)


Ja, és mindennap szoba bringázom 45 percet+ hasizom és a súlyzókkal is tornázom, sőt a gyerekkel tegnap, pedig hideg volt 3 órát sétáltam.


2011. febr. 16. 06:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja a mai reggelimhez még lesz 1 szelet raclette sajt is.
2011. febr. 16. 06:16
 2/6 A kérdező kommentje:

Tény az is, hogy idáig soha életemben nem tornáztam és most roham léptekkel vetettem magam bele.

Amíg nem mozogtam alig mozdult a mérleg nyelve, na de utána...

2011. febr. 16. 06:19
 3/6 anonim válasza:
100%

Ahogy én látom 3 dolgot tehetsz:

1) több kalóriát viszel be (kevésbé lájtosan étkezel)

2) Kevesebbet mozogsz

3) variálod az 1+2-t.

Kicsit visszaveszel így a fogyásból és lassan majd visszatérsz erre az életvitelre. Csak szerintem arra figyelj, hogy ezt későbbiekben is tartsd, mert hamar visszajöhetnek a kilók. Sok sikert!

2011. febr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Cseréld fel a reggelit és a vacsorát, és reggelire (a sonkához) egyél egy szelet tk. kenyeret.

Valamint vegyél fel az étlapra napi 2 db almát vagy narancsot, pl. uzsonnára.

2011. febr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Ja, és gondold át a jövőbeli terveidet.

Hosszú távon mennyi időt tudsz/akarsz mozgásra fordítani? Annyira kellene beállnod, mert ha most pl. napi 3 órát sportolsz, később viszont heti 2 (se) lesz belőle, visszahízol.

És nem ártana azt is átgondolni, hogy amit megeszel, összesen hány kalória lehet. Maga a menü szinte tökéletes, kérdés, mekkora a mennyiség. Nem lehet kevés kalóriával éheztetni a szervezetedet, mert ha a többet eszel, visszahízol.


És még egy: ha ilyen gyorsan fogysz, nem ártana egy vércukormérés, az unokatesóm akkor fogyott ennyit, amikor cukorbeteg lett. Más tünet nincs? Pl. szomjúság, gyakori pisilés, száraz bőr, látásromlás?

2011. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, igyekszem megfogadni és elmegyek az orvoshoz, megnézetem a vércukrom.
2011. febr. 16. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!