Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fele annyit eszek mint...

Ha fele annyit eszek mint szoktam és heti 2 vagy 3-szor tornázok akkor le fogok fogyni? (nem eszem szénhidrátokat és zsíros ételeket)

Figyelt kérdés
Fele annyit eszek egy nap mint általába és heti 2 vagy 3 alkalommal tornázok..Le fogok fogyni?
2013. jan. 16. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én most hasonlóval kísérletezem. Nincs rajtam sok felesleg így nem láttam értelmét a túl nagy változtatásnak. Szép lassan de megyeget. Azért én előtte sok cukros löttyit ittam. Ezeket csökkentettem és a kajákat is. De mikor megéhezem eszek valamennyit. Remélem folytatódik és lemegy ez a pár kg. Amúgy te tudod hogy mennyit ettél ez előtt. Inkább sokszor keveset egyél. Én pl. még a kenyeres, tésztás kajáknál kevesebbet eszem ezekből. Hány kg és hány cm vagy, hány éves? mennyire szeretnél lefogyni?
2013. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!