Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogyott le úgy, h nem vett...

Renika kérdése:

Ki fogyott le úgy, h nem vett meg ilyen drága "csodaszereket"? És hogyan? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés

Gondolok tornára,kevés étkezés.....

akinek bevált valamilyen torna az melyik volt?

köszi előre is :)



2013. jan. 6. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kellenek csodaszerek. Jó étrend kell.
2013. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és semmi mozgás mellette?csak kialakított étrend?
2013. jan. 6. 20:23
 3/6 anonim válasza:

Napi 4-5 étekzés ajánlott, több részletben kis adagokkal. A koplalás nem, mert raktározóvá teszi a szervezetet.


Emellett zsírégető kocogás legalább fél órán át, de minimum 20 perc.


No cukor, kevés zsír, de abból is az omega 3 és 6.

2013. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Naponta 5-6x ettem kis adagokat, reggel vagy este volt amikor mindkettő eljártam futni, eleinte pilateseztem aztán bicikliztem is.

Nem költöttem olyan sokat bár egy főre kellett csak főznöm. Reggeli tk kenyér volt sonkával zöldségekkel tízórai-uzsi joghurt, gyümölcs vagy túró volt, ebéd sült hús rizzsel, vacsi pedig vagy zabkása vagy túró vagy tojás zöldségekkel. Hetente 0.5-1 kilót fogytam vele

2013. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én lefogytam.

napi 5x étkezés kis adagokban.

heti 3-4 futás.

csodaszer nem kell, csak diéta, futás és kitartás.

2013. jan. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En nagyon dagadt voltam, de lefogytam, mert nem ettem minent ossze vissza. Mindig belegondoltam, hogy telleg ehes vagyok e es csak akkor ettem. Edesseget, esti nassolast meg ilyeneket sosem eszek. Sokat setalok, tarsasagban vagyok es akkor nem igazan jut idom/nem foglalkozom az evessel xddddd.

Nagyjabol ennyit tettem, es mostmar kiall a medencecsonytom. Vgyos nem olyan gebesen, hanem latszik a csont, a.karomon nem lozyog a bor es a labamon se a haj... Eeeees, regebben egesz nap arra gondoltam hogy milyen jo lenne egy mekis hambi de mar undorodom tole es minden ilyen zsiros cukros kajatol. Cx remelem segitettem xdddd

2013. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!