Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden cukorral, tésztával,...

Minden cukorral, tésztával, krumplifélével, finom lisztes étellel szakítottam. Kivéve a kávé. Gond?

Figyelt kérdés

Szóval reggelire eszek egy szelet (toast) teljes kiőrlésű kenyérkét, 25 g ch. Tegnap és az előtt ettem egy-egy kanál borsós rizst, mától ezt is elfelejtem. Édességet napok óta nem ettem, nem is szándékszom. A levest tészta nélkül szürcsölöm, krumplit sem eszem.

De a reggeli tejes kávémba teszek másfél teáskanál cukrot, majd megiszok egy teát (zöld) a délelőtt folyamán 2 kávéskanál mézzel.

A kérdésem az, hogy ezzel is le kell számoljak?


2013. jan. 6. 10:26
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a fő probléma az az hogy nem mozogsz. Én is figyelek a súlyomra, viszont a kávét én is imádom és szoktam is hízni mégis fogyok. Menj futni rendszeresen, nem kell sokat napi 1 óra kocogás és akkor szerintem beindulhat majd, sőt akkor többet is ehetsz ennél amit leírtál.:)
2013. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem mozgok? Én csak a cukros kávéról érdeklődtem.

Napi 50 perc tornát végzek, itthon amíg a lányom alszik. De mellette egész nap pörgök. Tegnap áttakarítottam a házat, ma ablakokat, szőnyegeket takarítok. Fel a létrára le a létráról. Délután pedig megint tornázok. 5 után már nem is eszek, mert nem vagyok éhes. De napközben is keveset eszek, mert elfelejtek enni.

2013. jan. 6. 10:40
 3/6 anonim válasza:
Nem. Főként, ha egy kis sportot is beiktatsz. Akkor végképp nem kell aggódnod. De ahogy olvasom, hogy mit eszel, egyébként sem kell. :)
2013. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jólvan, bocsánat. Nem volt egyértelmű. De viszont ettől függetlenül szerintem nincs nagy jelentősége ennek a kávénak. Akkor csak idő kellhet hozzá h beinduljona folyamat.
2013. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha elhagyod jobb. Amit most csinálsz már jobb mint amit a legtöbb ember csinál. Ez szerintem egyértelmű!

Lehetne próbálkozni a kókusztejszínnel felhúzni a kávét, az is édeskés.

2013. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jó amit csinálsz, de a cukrot én is teljesen elhagynám. Mehetne helyette édesítő, nekem a xilit (nyírfacukor) jött be legjobban. Tejből meg használj zsírszegényet, és kevesebbet tegyél a kávédba (már ha eddig sokat tettél). Ha a teát mézzel szereted, az - szerintem - ebben a mennyiségben nem gond.
2013. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!