Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék véleményt kérni,...

Szeretnék véleményt kérni, hogy kell e még fogynom?

Figyelt kérdés

2 kép(egyik elöről másik meg oldalról)


[link]


tavaly óra 12,5 kg-t fogytam le és nem tudom hogy abba kell e hagynom vagy még azért kell e leadnom...? és ha igen mennyit még KB...?(most 16 éves és 54 kg vagyok) Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. jan. 5. 14:00
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

nagyon szépen lefogytál! Bár szerintem picit túl sokat is :DD

és mit tornáztál? miket ettél? mi az, amiről teljesen leszoktál a csokin kívül? bocsi h kérdezgetlek..:)

2013. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Jól tippeltél 175 cm vagyok. szóval szerinted már túlzásba vittem és ne foggyak semmiképp?
2013. jan. 5. 15:43
 13/26 A kérdező kommentje:
Kosarazni jártam, otthon van egy taposógépünk ;), a youtuberól követtem pár tornagyakorlatot, a suli tesi órájáról is próbáltam minnél többet megjegyezni és ezeket csináltam otthon rendszendszeressen. Úgy a nasin kívül semmiről nem szoktam le. Már kiskorom óta csak csirkét, halatés pulykát eszik a családom(max húsvétkor eszünk disznót.) úgy hogy még err9l sem kellet leszoknom.
2013. jan. 5. 15:54
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát jól gondoltam...


Igen, úgy vélem, hogy túlzásba vitted. Ezek szerint a kiinduló súlyod se volt hatalmas.

66,5 kiló a 175 centihez... is teljesen normális.


5-6 kiló bőven elég lett volna, hogy átkerülj a normálból a vékony kategóriába.


Nem azt mondom, hogy hízz vissza, de rögtön... de tovább fogynod végképp nem érdemes.

2013. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az őszinte válaszodat! :)
2013. jan. 5. 16:45
 16/26 A kérdező kommentje:
Ha megkérném a következő válaszolókat hogy írják oda hogy hány évesek és a nemüket ha nem megeröltető :D
2013. jan. 5. 19:56
 17/26 anonim ***** válasza:

A 10-es és a 14-es válasz egy 28 éves nőtől jött. :)

És nem irigységből.

16 évesen hasonló arányokkal rendelkeztem, mint te most. 158-hoz voltam 44. Most 50 körül vagyok.


Azért mondtam, hogy bár a mostani súlyod nem a legideálisabb, mégsem kell feltétlenül visszahíznod, mert a korral úgyis hajlamosabb az ember gyarapodni, így legalább van 6 kilónyi "tartalékod".


Nem kell sanyargatnod magad, élvezd az életet és az ételeket, nyugodtan elengedheted magad, még 6 kiló plusszal is csinos leszel.


Fogynod viszont nem kell, sőt nem is szabad, mert a mostani súlyod kb. az alsó határ. Ez alatt, már az egészséged lenne veszélyben.

2013. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer tőled ezt a sok választ! :)
2013. jan. 5. 21:28
 19/26 anonim ***** válasza:

szép alakod lett!:)

azt szeretném kérdezni, hogy a foetkezesek között miket ettel, eszel? és reggelire illetve vacsorara? én is kb annyi kg-ra szeretnék lefogyni mint amennyi te vagy:) csak az edessegek akadalyoznak:( de már 9 kg lement:) 16/L

2013. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
9?! VÁO az már nagyon szép eredmény! ;) gratula! úgy gondolom a többit megírom privátba ;)
2013. jan. 5. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!