Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan 1 torna gyakorlat...

Van olyan 1 torna gyakorlat amivel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ha 1 fajta mozgást végzek rendszeresen akkor az hatásos lesz e? Pl. ha futok vagy felülést végzek vagy helyben futás vagy mit ajánlotok? Nem pedig úgy mint a Rubint Réka módszer hogy fél óra alatt vagy 25 fajta gyakorlat hanem csak 1 módszer.

2013. jan. 3. 16:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Én nem izmos szeretnék lenni, hanem csak szimplán vékonyabb szeretnék lenni. Ha kevesebbet eszem és egészségesebbet akkor lebomlik a zsír a torna mellett?
2013. jan. 3. 16:53
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs.

A futás sem egy gyakorlat.

2013. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 schocko ***** válasza:
Pedig a maratonfutás nem rossz ilyenre
2013. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A maratonfutók teste a futáshoz alkalmazkodik.. ilyen edzés hatására a fölösleges izomtömeg is leég, és valóban, lesz akkora kalória deficit, hogy viszonylag leszálkásodnak. Ha egész nap fut valaki.. hát van ilyen. De a térdük is tönkremegy, a Kérdező meg nem biztos hogy 2-3 naponta tudna futni 40 kilométereket. Vagy akár minden nap.. És nem is lenne egészséges. Nincs ilyen gyakorlat.


Elég lenne normális ételeket enni, nem is kevesebbet, csak édességek helyett zöldséget, húst (kenyér helyett, tejtermékek helyett, cukros kajál helyett..)

2013. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen mozgás egészséges ami nem teszi tönkre az ízületeket,mennyit kell mozogni ahhoz hogy erőm legyen ne esek össze ha valamit meg kell emelnem ? Vagy hogy ne legyek ellustulva? Én naponta nagyon keveset mozgok , nem sportoltam eddig semmit mostanában és az ünnepek miatt sok kilót felszedtem mert rengeteget ettem mozogni semmit.
2013. jan. 3. 17:32
 6/8 Awful11 ***** válasza:

Ha fogyni akarsz akkor szálkásító étrend és aerob edzés kell!!

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.

Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]

2013. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egészségmegőrzésről szólnak bizonyos gyógytornák, érdemes elnézni Pilates, Callanetics edzésekre.

Többek között egészségről szól -de legalábbis nem terhelik túl az ízületeket- a Taichi és a Jóga.


Határozottan káros és viszonylag értelmetlen a hosszútáv futás (kocogás), a Zumba.

Nem károsak de értelmetlenek (semmit sem használnak) a flabélos edzések, elektromos ellenállású gépek (speedfitness).


Ilyen hogy lovaglás szerintem semleges, még versenyként is.

Nem stimulál egyébként fontos izmokat, de nem is fog belebetegedni az ember.

2013. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

www.tornavideo.hu


Itt találsz kardió intervallum tornákat! Nagyon jók!

2013. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!