Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hizni szeretnék, többi lent?

Hizni szeretnék, többi lent?

Figyelt kérdés

Kb 175cm vagyok és 60kg,szeretnék egy 68-70kg lenni,de izmot szeretnék nem pedig zsirt...

ötletek hogy érhetném el?:D



2012. dec. 27. 15:21
 1/7 gab65 válasza:
85%
egyél rendszeresen, és amellet pedig tornázz is, így a felszedett zsír majd izommá alakul
2012. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Tömegnövelő étrend kell. Testtömegkilogrammonként 2 gramm fehérje és 5-6 gramm (nőknél 3-4 gramm) szénhidrát! Súlyzós edzést végezz, 3-4 gyakorlattal, gyakorlatonként 3-4 sorozattal, sorozatonként 8-12 ismétléssel. Az első 3 hónapban kezdő átmozgató edzés menjen. Heti 3 edzés, minden izomra 1 gyakorlat, 3 sorozat 10-12 ismétléssel. Ha nincs lehetőség a súlyzós edzésre, akkor töltsd le a Fegyencedzés című könyvet. Ezzel is lehet izmosodni, de egyértelműen hatékonyabb a súlyzós edzés.

Valószínű, hogy egy kicsit fogsz majd zsírosodni, ha már van elég izomtömeged, akkor kell adni a zsírt(szálkásítás). És a zsírból nem lesz izom!!!

2012. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1honap alatt 2kg jo eredme'nynek sza'mit?:D amugy kickboxozok....
2012. dec. 27. 18:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Most la'ttam,hogy irta'l az a gond hogy nem porok a'ltal szeretne'k hizni...
2012. dec. 27. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Porok által? What the fuck? Hol írtam én porokról? Vagy a 'fehérje' és 'szénhidrát' szavak tévesztettek meg? A három alap tápanyag a fehérje(protein), a szénhidrát(ch) és a zsír. Fehérjeforrások: húsok, hal, tojás, túró. Szénhidrátforrások: zöldség, zab, rizs, kenyér, tészta. A "porokkal" meg egyébként semmi baj nincs. Amelyik port a boltban meg tudod venni, az 100%-ig rendben van. Nem szteroid, nem kox, nem illegális. Sima fehérje, amit kinyerhetnek például a tejsavóból, szójából, húsból, stb. Nem mindenki tud megenni 1 kiló csirkét naponta, hogy elég proteinhez jusson a szervezete, erre van a fehérjepor. És ezektől nem leszel izmos, edzés nélkül semmi nem izmosít. Még a szteroid se.
2012. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nemszoltam.XD a'm kb egy ilyen testhez magassa'gomhoz ke'pest mennyi kg ke'ne hogy legyek?

[link]

2012. dec. 27. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Hú...Nem vagyok jó az ilyen tippelgetésben, de szerintem olyan 68-70 kiló leszálkásítva(minimális zsírral)
2012. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!