Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a fogyókúrás kategória, de nem találtam mást, ahová leírhatnám. 23 éves lány vagyok, 168 cm/52 kg. Az én problémám az lenne, hogy hízni szeretnék, de sehogy sem megy. Akármennyit eszek nem megy, sőt, ha stressz ér, azonnal ledobok akár 2-3 kg-t is. Rendszeresen eszem egyébként, és nem salátákat...:/ Nincs valami ötletetek, hogyan tudnék magamra szedni 3-4 kg-t?
2012. dec. 23. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyél jó zsíros kajákat . Vagy egyél egy hónapon keresztül mekis kaját .
2012. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
leírom tavaly hogy szedtem fel 5 kg-ot: szüleim rengeteg különleges mézet vettek és én befaltam egy csomót (volt, hogy egyedül egy üveggel) persze nem magában hanem kaláccsal meg ilyesmivel. Sok sikert!
2012. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos egy egész hónapon át mekis kaját nem tudok enni (olyan városban lakom, ahol nincs McDonald's) és igazából nem is szeretnék, annyi rosszat hallani - persze azért havi 1-2 belefér ;)). A mézet kipróbálom. Még egyszer köszönöm szépen mindkettőtöknek. Egyébként elkezdtem tornázni is, gondolom az is épít izmot, tehát többnek fogok kinézni (több leszek)?!
2012. dec. 23. 18:35
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
A meki, zsíros kaját stb-t felejtsd el. Miket szoktál enni?
2012. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tésztákat egyél, például milánóit, sok paradicsomszósszal és hússal.
2012. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ma pl.: töltött káposztát ettem. Egyébként szoktam enni halat, csirkét, disznóhúst, tésztákat, krumplit (nagyon szeretem a rakott krumplit, amiről úgy hallottam, hogy egyébként hízlal), fasirtot. Szeretem a pékárukat is nagyon. Kenyérből is általában a fehérkenyeret szoktam enni. :(
2012. dec. 23. 18:46
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem az segített, hogy elkezdtem több fehérjét és szénhidrátot enni és többet edzeni. Edzéstől csak akkor hízol, ha többet is eszel.
2012. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mézes vagyok: még annyit, hogy ne csak napi 1-szer egyél mézet hanem többször este is jó sokat.

A torna jó ötlet, de mondjuk ha nem eszel fehérjét nem fog az izmod épülni ergo nem leszel több kg.

2012. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálok akkor többet enni egy nap, fehérjét+szénhidrátot. Tartok pótvacsorát is lefekvés előtt. :)
2012. dec. 23. 18:59
 10/14 anonim ***** válasza:

Kis térfogatú, kis tömegű ugyanakkor kcaldús ételek kellenek. Egészséges választás:

- natúr mogyi (nem sós, abba rengeteg a só!) pisztácia, mandula, napraforgómag, dió. A dióban és pl mogyiban pisztáciában 650 kcal/100 gramm van de nagyon könnyű megenni belőlük száz grammot hiszen kis térfogatúak!

- sok gyümölcscukor. Egészséges mégis hízlal, ha pl napi 3 banánt és több fürt szőlőt megeszel a normális kaják mellé akkor az is sok plusz kcal.

- aszalt gyümik, mazsola: főleg aszalt füge datolya ilyesmik => ezek is egészségesek de ha sokat eszel belőlük hízlalnak


többé-kevésbé egészségesek de hízlalnak:

- salátákra való öntetek! Ezekből is könnyű sokat megenni hiszen a salikra öntöd, és rágni sem kell őket. Majonézes krumplisaláta pl kész kcal bomba, hiába van a nevében hogy "saláta". Javaslom: olívaolajjal készítsd a salikat (1 ek 90 kcal) az olíva egészséges! Plusz mehet a salátákra mindenféle öntet, ami tejfölből készül (tehát ne direkt zsírszegény joghurttal meg kefirrel készítsd a salikat)

- mehetnek a tejszínes krémlevesek! ezekből is könnyű sokat enni.

Sajtkrémleves, brokkolikrémleves, egészségesek de ugye diétakor épphogy kerülni kell a tejszín miatt. Tejszínes csirkemell, ilyesmik is jöhetnek.

- használj több olajat főzéshez/sütéshez

- a ch + zsír kombinációt javaslom így lehet sokat hízni. Pl. majomézes krumplisaláta => zsír + ch. Ez tuti hízlal. A zsír + ch kombináció hízlal igazán. Másik példa: lángos sültkrumpli, zsírban sült kaják pl bundáskenyér ilyesmi.

- Tojás is jó, mert egészséges napi 1 sárgája egy nem diétázó embernek. Max napi 2 sárgáját egyél és olajban süsd meg ne főzd.


Egészségtelen:

- sok cukor => az állandóan magas vércukorszinttől lehet hízni, de vigyázz mert kialakulhat cukorbetegség! Igen, hízhatsz a sok csokitól, sütitől, de olyan áron hogy kockáztatod az egészséged :(

- mekis kaja is egészségtelen...

2012. dec. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!