Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöld tea fogyasztás?

Zöld tea fogyasztás?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen hallottam/olvastam már róla, hogy a zöldtea mennyire egészséges, a sok anitoxidáns miatt meg minden és hogy célszerű naponta fogyasztani. Reggel nem nagyon van időm teát iszogatni, szóval arra gondoltam, hogy előző este megfőzöm a teát, hogy olyan fél liter jöjjön ki belőle, de nem ízesítem be, max egy kis mézet. Másnapra az nyilván kihűl, de akkor úgy egy üvegbe elvinném magammal iskolába. Azt szeretném kérdezni, hogy ez jó megoldás lenne-e? Hidegen is megmaradnak benne a hatóanyagok? (Normális válaszokat)

2012. dec. 25. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! En is iszom zoldteat, tenyleg nagyon jo. Persze biztos van, akinek nem jon be ettol fuggetlenul.
2012. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

...............

.........

................

..............

........

.............

...........

........

..................

igen

2012. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogyaszd egészséggel. Bár reggel is jó hatása van a meleg folyadéknak.


Viszont fogyásban nem segít, bár ezt nem is kérdezted, ahhoz a táplálkozást kell helyre rakni.

2012. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen tudom:) az anyagcserét viszont gyorsíthatja de nyilván emellett rendszeres mozgás is fontos. köszönöm a válaszokat:)!
2012. dec. 25. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendszeres mozgás. És az, hogy tehénnek való szénhidrát és tej mennyiséggel ne tegyük tönkre a teával stimulált anyagcserénket. Ez is igen fontos :)
2012. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen
2012. dec. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!