Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karácsonyi menü. Mennyire...

Karácsonyi menü. Mennyire volt sok szerintetek?

Figyelt kérdés
Részben külön főzök magamnak ilyenkor is, de vannak ételek, amikből "kötelező" ennem a szüleim unszolására. Szóval ma ezeket ettem: reggelire gyümölcsös Vitalis müzlit, egy kis tállal, tejjel felöltve, 1 mandarin, és egy pohár kakaó. Az ebéd: húsleves tésztával (ezt nem tudtam elkerülni), és amit én főztem magamnak: párolt zöldségek, két szelet sült tengeri halfilé, 1 db cukor nélküli túrógombóc. Nagyon sok volt ez szerintetek?
2012. dec. 24. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
nyugi nem :) sőőt... és büszke lehetsz magadra hogy nem estél kísértésbe a sütik láttán :D
2012. dec. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem !tök jó!vaacsora ?
2012. dec. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Mi itt az, ami miatt sz*rul érzed magad, ez tök jó fogyis nap volt! A vitalisban asszem van cukor, de minimális, nem annyi mint sok csokis gabonapehelyben.

1 pohár kakaó reggel elmegy.

A húsleves tésztával miatt ne legyen bűntudatod, fogd fel úgy hogy a tésztát pl. barnarizs helyett etted. Ha a túrógombóc cukor nélküli volt az remek.


Szerintem egy ilyen étrend karácsony napján több mint tökéletes, hatalmas önkontrollra vall! Gratulálok, tényleg elszánt vagy hogy fogyj :) :) örülök hogy van ilyen ember mint te komolyan mert csak azt látom most is a fórumon hogy siránkoznak "jajj de dagi vagyok " meg "karácsony van a sok süti" nálad meg 1 süti se csúszott be ügyeees ;))

2012. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ügyes

Én menüm:

barnarizs tengeri herkentyű,csirkemell,rozslisztes cukormentes muffin,diétás lekvár :D

2012. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huhh, akkor megnyugodtam, talán sikerül hízás nélkül túlélni a karácsonyt! Köszönöm a biztató szavakat, nagyon jól estek! Nektek is kitartás!:)
2012. dec. 25. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!