Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fél év alatt hány kg-t adhatok...

Fél év alatt hány kg-t adhatok le napi 1200-1400kcal-s étrenddel + heti 5x-i 40perc-1 órás kardió edzéssel?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok

165cm és 85kg

Köszi


2012. dec. 21. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 1400-at viszel be 2000 et kell ledolgoznod, úgy heti 1-2 kg sikerülhet.
2012. dec. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bartagabee válasza:

Én egy év alatt kerek 50et dobtam le. Volt miből :-)

Töltsd le ezt a könyvet valahonnan: Sárga kapszula.

Minden szava igaz, olvasd el az egészet, mert minden mindennel összefügg. Egyébként Heti 0,5-1,5 között az ideális, ha több, izmot is vesztesz, ha kevesebb vagy nincs, a szervezet éppen hozzászokott az aktuális állapothoz. Lépcsőkben kell csökkenteni a napi kalóriát, számold ki, eddig kb mennyit ettél, ebből vegyél el kezdetnek 4-500at. Ha megáll a fogyás, még 200 at és így tovább. Írhatnék még sok mindent, de egy hétig eltartana. olvasd el könyvet, én is így kezdtem. Ja, ne kardiózz, aerob edzést csinálj. Futás helyett egy erőltetett gyaloglást. Sok sikert! G

2012. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha be tudod tartani a 1200-1400 kcal/nap, akkor szerintem fél év alatt 20-25 kg-től meg lehet szabadulni :)
2012. dec. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!