Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik sport a legjobb,...

Melyik sport a legjobb, legbiztosabb, leggyorsabb a fogyás érdekében? Mellette megfelelő étrenddel, akár napi szintű sportolással.

Figyelt kérdés

Esetleg ha valaki tudna komplett edzéstervet mondani akár nagy vonalakban is, annak nagyon örülnék.


Dundi lány vagyok, van miből fogynom.


20L


2012. okt. 10. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:

futás, bicikli...


edzéstervet nem tudok adni

2012. okt. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bármelyik küzdősport edzés megfelelne a célodnak.

a legmagasabb kalóriaégető,van edző,aki folyamatosan figyel rád,az edzőtársakkal való összevetés fent tartja a motivációt,kihívás elé leszel állítva,és az edzés részén felül még gyakorlati haszna is van.

sok lány ökölvívó van már manapság,uh az ökölvívó edzést ajánlom,heti 4-5 alkalommal.

étrend meg.

kalóriadeficitbe rakott szálkásító diétát.

2012. okt. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
3%
10 napig csak káposztalevest eszel semmi mást
2012. okt. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire vagy "dundi". Nagy túlsúllyal gyaloglás, kevesebbel kocogás. Utóbbihoz edzésterv például ez:

[link]


Vagy itt tudsz feliratkozni kezdő edzéstervre:

[link]

2012. okt. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a szobabicikli jött be.

Jártam konditerembe, de sok időt elvett az utazás, meg baromira nem volt kedvem télen este 6-kor elindulni, buszozni...

Szóval vettem egyet itthonra, minden nap tekerek 45 percet és jól fogyok :) Persze normális étrend is kell hozzá.

Télen, nyáron, hidegben, melegben.. Én mindig biciklizek..:D

2012. okt. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!