Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkorát zabáltam ma, nem...

Akkorát zabáltam ma, nem bírtam abbahagyni, ez durva. Mi legyen, ez miért van?

Figyelt kérdés

Nagyon kikészültem attól amit ma csináltam, a nagy részét most. Megpróbáltam kihányni, de nem sikerült sajnos. Most még rosszabbul érzem magam, hogy ez a sok trutyi bennem van. Egyébként nem szoktam magam hánytatni, nem vagyok beteg, ilyesmi, csak ez most durva volt. Ezt ettem ma: reggelire müzli, kakaó, ebédre egy sajtos-tejfölös lángos, meg kevés sültkrumpli. délután egy tábla (100g) csoki meg egy Kitkat. Aztán most jött a java, rámjött egy zabálási kényszer (ez sem sűrűn szokott), megettem 10dkg sós kesudiót, meg kb. 5 dkg sósmogyorót, 150g chipset és rá két Kitkatet. Na utána próbáltam hányni.

Utálom magam, miért csinálom ezt?


2012. dec. 17. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott kb. havonta egy ilyen napom lenni, mindig mensi előtti napokban, ezt megfigyeltem. Én bekalkulálom ezt, és a szervezetem magától "korrigálja", mert mikor meg megjön, utána 3 napig szinte csak folyadékon bírok élni, mert annyira fáj a hasam és szarul vagyok... :( (Ez sem jobb). Szerintem ne csinálj semmit. Igyál egy pohár szénsavas ásványvizet, holnap meg egyél rendesen :)
2012. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
1. vagyok. Amúgy ahogy olvasom miket ettél.. hát az egész amit ettél tényleg egy jó nagy szeméthalmaz... semmi gyümölcs, semmi fehérje... Holnap jobban csináld majd! :)
2012. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Az étel NEM szemét! Agyatokra ment a fogyókúra.
2012. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Akkor nem tápláló, vagy nem túl egészséges, fogalmazzunk úgy.. Igazad van, ételre tényleg nem mondunk ilyet. Amúgy én nem fogyózom, 70 kg vagyok 175 cm-hez, nyugi :)
2012. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
oo hagyjad mar a cimet olvasva azt hittem befaltal vagy 10ezer kaloriat, 3x vacsoraztal vagy ilyesmi :D perszehogy utaltad magad ennyi zsir utan, biztos a tested se volt boldog tole. szerintem ne legyel bulimias amugy de te tudod.
2012. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a zabálást azért csinálod, mert rosszul diétázol vagy fogyózol vagy nem eszel rendesen, és bizonyos nagyon fontos tápanyagokat vonsz meg a szervezetedtől, és ettől a tested pánik üzemmódba kerül, és ilyen falási rohamokkal akarja pótolni az összes fontos tápanyagot, amit te a napi étkezéseid során nem adsz meg neki! De most se rendes tápanyagokat ettél, hanem szemetet, ezért a testednek még több hiánya lesz.


A sok csoki zabálás pl. C vitamin hiány miatt van. Csak annyi szemetet zabálsz, hogy a szervezeted már meg van zavarodva, és tévesen a csoki felé irányítja a C vitamin iránti igényét.


Rendesen kell táplálkozni, tápanyagokban, vitaminokban gazdag kajákat kell enni, és akkor nem fog rád jönni a zabálási roham. Csak ehhez utána kéne olvasni annak, hogy hogyan állíts össze egy egészséges, tápanyagdús étrendet, és nem eszetlenül zabálni össze vissza.

2012. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!