Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek, napi 2 zsömi+...

Szerintetek, napi 2 zsömi+ egy sajtospogi, az mennyire durva, úgy egy héten kereszül?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 16:51
 1/3 anonim válasza:
Hááát, szerintem kibírni kibírható, de semmiképpen sem egészséges. Ezt inkább ne csináld meg!!! Egyél gyümölcsöket és próbálj meg odafigyelni rá hogy mit eszel pl. ha nassolni akarsz ne egyél chipset csokit, hanem inkább egyél helyette egy almát. Ebédre is egyél egy kicsit kevesebb adagot, ne egyél tl zsíros kajákat se. Nekem ez bevált így fogytam 6 kg-ot..eddig:D
2012. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zestar válasza:
Szerintem ilyen minimális táplálék bevitel mellett lelassulna az anyagcseréd mivel minimális rostot vinnél be, ami szükséges az emésztéshez ráadásul ezek gyors felszívódású szénhidrátok amik hamar felszívódnak ezért erőtlen lennél ami levertséghez kimerüléshez vezethet. Én inkább reggelire ennék 1-2 zsömlét tojás fehérjével (sárgája zsíros) napközben pedig kis adagokra osztanék rizst és valami zsírszegény hússal. A gyümölcsök helyett inkább a zöldségek mehetnek a egyes gyümölcsöknek magas a cukor tartalmuk és a zöldségek közt is van olyan. Zöldségek közül paprika, paradicsom, retek, uborka az ami minimális szénhidrát tartalommal rendelkezik tehát nem hizlal. Ha az étkezésed rendben van akkor be fog indulni a zsírleadás,de kardió edzéssel feltudod gyorsítani a folyamatokat ha van rá időd én a hosszú közepes intenzitású monoton sétákat ajánlanám. sok sikert hozzá !
2012. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. okt. 25. 23:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!