Hogyan kezdjek neki az életmódváltásnak, fogyásnak?
Kicsit problémás az esetem.
Nagyon szeretnék fogyni, de van ami egy picit korlátoz.
Apum szakács volt, most nyugdíjas itthon van.
Mondtam neki, hogy szeretnék egészséges kajákat enni, hogy fogyjak, de erre szüleim mindig azt mondják, hogy a zöldséget esznek attól még éhesebbek lesznek.
Hiába kérem, hogy legyen fogyis kaja, lehet az változatos, de nem akar olyat csinálni.
Sajnos nekem huzamosabb ideje nincs munkám, egyszerűen hiába küldök el napi 1000 önéletrajzot nem válaszolnak.
Ezért nem én vásárolok itthonra és hát ma is székelykáposztát csinált ami ugye nem fogyókúrás étel.
van egy ismerősöm aki a fehérje port ajánlotta nem túl drágán és a páromtól tudok rá kérni pénzt, hogy megvegyem, hogy azzal helyettesítsem az ételt amikor éppen ilyenek vannak itthon. De mindig nem kérhetek rá, hogy megvegyem magamnak a kaját, hogy mást egyek.
Hiába beszélek szüleimmel, hogy egészségesebb kajákat kéne enni, nem értik meg.
Mit tegyek? megvegyem a fehérje port, hogy legalább ne legyek éhes?
Mit sportoljak hozzá?
Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)
" ma is székelykáposztát csinált ami ugye nem fogyókúrás étel "
te nagyot tévedsz,
ugyanis a székelykáposztától sem hizol el ,ha csak kis adagot eszel meg belőle,
" de egész nap ennem kell valamit "
ez megint tévedés,
nem,nem kell egész nap enned,
ha tényleg fogyni szeretnél,akkor bőven elég lesz, ha csak a felét ,egyharmadát eszed meg annak, mint amit eddig szoktál ,
:) nem úgy értettem, hogy egész nap eszek :), hanem, hogy kell valamit ennem egész nap mert éhenhalok :) és ha csak egy kis adagot eszem akkor meg van szinte az egész napi kalóriabevitel. :)
a fehérje port ajánlod? meg vegyem? 1 kg 3500 ft és vízzel kell összekeverni és ha éhes lennék étkezések között akkor azt iszogatnám. ez jó lenne?
én speciel,nem adnék pénzt ilyenért,
mert semmi szükség sincs a lefogyáshoz fehérje porra ,se,
Szia!
A fehérjeport felejtsd el! Hízni fogsz tőle, az izmosodni vágyó férfiaknak való.
Nagyon egyszerű, a normál tányérodat cseréld sütisre, arról egyél! Így közel sem viszel be annyi táplálékot, és soha ne szedd dugig. Ajánlom, hogy amennyiben mód van rá, sok levest egyél.
És ami a legfontosabb, főleg, hogy nem dolgozol, semmit nem csinász egész nap, nyomás ki futni, 1 óra torna mellé, tuti sikered lesz.
A fehérjeporral ne próbálkozz! Az másra való!
Szerintem egyél mindenből kevesebbet amit eléd tesznek, kezdj el futni, hasizmozni. Vagy járj kondizni. Ettől fitt leszel, és a fehérjepor helyett ezek sokkal jobb megoldások! :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!