Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak gyümölcsöt eszek...

Ha csak gyümölcsöt eszek akkor lefogyok?

Figyelt kérdés
tejtermékek, nincsenek kizárva, rendszeres sport, izmot fogok veszíteni?
2012. dec. 1. 21:13
 1/6 30BananasADay ***** válasza:

Ha tudsz angolul : http://www.youtube.com/watch?v=3kZ9R3_2tTA


Izmot nehezen veszítenél ha eszel eleget.Ha éhezel ehetsz akármennyi fehérjét izmot fogsz veszíteni.

2012. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Most én is megnézem ezt a linket!
2012. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak izmot fogsz veszíteni. Honnan máshonnan pótolná a tested a fehérjeszükségletét?
2012. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 30BananasADay ***** válasza:

Csak akkor lehet izmot veszíteni ha éhezel...

Butaság hogy ennyi fehérjére van szükségünk.Nincs is olyan orvosi kifejezés hogy fehérje-hiány.

Az összes növényben megvan az összes aminosav amit nagyon könnyen felhasználunk és a szervezet újrahasznosítja a fehérjét napról napra.5% fehérjét kell összeszedni a napi kajádból, magyarul ha eleget eszel, nem lesz hiányod.


Az anyatejben is csak 5-6% fehérje van, na akkor minek együnk később többet ha már nem is a növési fázisban vagyunk?Minek rendelsz kétszer annyi téglát ha nem is kell annyi egy ház megépítéséhez, mi lesz a maradékkal? Ott marad és útban lesz vagyis el kell távolítani.

2012. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyáron szinte csak gyümölcsöt ettem 3 hónapig, de nem fogytam csak 1 kilót. Mondjuk akkor szőlő, barack kilószámra jöhetett nálam, pukkadásig ettem.

Most kezdtem el fogyni, ahogy sok zöldséget és kevés húst is eszek. (húst nem szeretem, pedig azzal jobban lehetne fogyni)

2012. dec. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hypno ***** válasza:

#5/5


Nem csodákozom, hogy nem fogytál, hiszen a gyümölcsökben két dologból rengeteg van. Folyadék és cukor. Minél finomabb (édesebb) annál több cukor.


#kérdezőnek


Az egyoldalú táplálkozás nem egészséges. Akkor sem, ha az egészséges táplálkozáshoz javallott gyümölcsből áll.

És igen, izomzatot veszítesz, ha fehérjehiányos az étrended.

2012. dec. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!