Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 178 cm magas vagyok és 86...

178 cm magas vagyok és 86 kiló. Ugye ez sok?

Figyelt kérdés
Mozgás, egészséges táplálkozás...ezen kívűl valami tipp?
2012. nov. 28. 14:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Te meg egyfolytában az inzulin hülyeséged nyomatod, h a tejben mennyi inzulin van, mert a tehénből jön... bezzeg a marhahúst megeszed te is.

Szerinted a cukrot is el kell dobni, mert az ősember sem evett cukrot. Kár h a szervezetnek szüksége van a napi cukorbevitelre, amit te szépen megvonsz magadtól. (néha látszik is a hozzászólásaidon sztem, de ne vedd sértésnek)

Hús és zöldség, és ennyi? Akkor légyszíves menj ki reggeltől késő délutánig az erdőbe fát vágni, megnézzük meddig bírod zöldségen és gyümölcsön, hány köbméter fát tudsz összepakolni.

tapasztalatból mondom, zöldséggel és gyümölccsel erős fizikai munkát nem lehet végezni.

Régen rajtam is volt felesleg, mégsem hagytam el a tejet, a gabonaféléket, sőt a mai napig legalább 2 hét alatt elhasználok 1 kg lisztet. Mégis jól nézek ki, nincs rajtam felesleg, és nem is voltam beteg már 3-4 éve. A zöldségeket nagy részét alapból ki nem állom, szal ritkán eszem.

Akkor miért is kéne a paleo ezek után?

Kicsit fura nekem h mindig a tudósos szövegedet nyomatod, meg h mindenki beteg körülötted, csak te nem. Sztem sajnos te már annyira beleélted magad az egészséges életmódba, h begolyóztál tőle, és hiába mondod h mások adnak rossz tanácsokat (mindenki rajtad kívül), lehet h nem veszed észre h benned van a hiba. Néha már úgy tekintek a válaszaidra, mint egy ezotéria rajongóra, aki nem képes elfogadni h nem léteznek reptoidok és nem lesz decemberben világvége.

Persze ez csak az én véleményem...

2012. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ja és bocs az Offért kedves Kérdező.
2012. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Nincs igazad..

Igen a tej tele van hormonnal, te miért nem olvasol a hatásáról? A marha hús nincs tele, de mi közöd hozzá mit eszem? Értem nem kell aggódni, itt én aggódom másokért :) Nem eszem marhát, drága. Marha szív, az jó az fel lesz véve a menüre.


Szerinted ha nem eszel cukrot, akkor leáll az agyad? Nem fog, ezt a témát itt zárnám.. nem ismered a cukor káros hatásait, tőlem hallasz róla először, holott ezt még az orvosod is tudja vagy bármely mezei dietetikus.. és ilyennel kötni belém, miközben sokkal kevésbé ismert problémákról próbálok írni.


Az én véleményem pedig, hogy lehet komoly fizikai munkát végezni húsevéssel. Nem tudom a kínai taoisták hogy edzenek heti 1 húsevéssel, amúgy meg csak zöldevéssel, de megcsinálják. Az a csúcs, de más az egész életmódjuk.


Örülök, hogy kitart az egészséged és a körülötted élőké is lisztfogyasztás mellett, legyen így! Bár az hogy valamikor elhíztál, és le kellett fogynod már intő jel lehetne arra, hogy valami nem stimmel. Nehogy a következő jel súlyosabb probléma legyen. De hát biztos nincsenek tele a kórházak szívbeteg, mozgásszervi beteg, csontritkulásos, elhízott emberekkel.. lehet én látok túl sok rosszat, kövér gyerekeket és én látom ezeket rossz jelként.

2012. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mostmár komolyan kételkedem a mentális épségedben zsírharcoska.Ellepték a lipidek az agyad vagy mi a fene?Most komolyan, én vegan vagyok, de nem köpöm le azt aki húst eszik, elfogadom és SZERINTEM nem egészséges annyira, de ha valaki képes megtalálni a középutat már akkor is jó.


Jobb lenne ha kitágítanád a látóköröd, mert így is látszik, hogy eléggé makacs egy kis kungfu mester vagy aki terjeszti akarja a hitet, mint Jehova tanúi.


A tudomány lócitromot sem ér ha a gyakorlatban elbukik.Én gyakorlatból és evési betegségekből szereztem a tapasztalatom.Arra kellene rájönni hogy a kaja nem is olyan fontos, csak üzemanyag és mozogni is illene (amit keto ideje alatt nem lehet).


30 banán egy nap alatt, 25 perc futás. Ez biztos a szívroham receptje, mert 300g+ szénhidrátot tartalmaz.De a zsíros bacon pedig elhozza neked a mennyországot és lefogysz.Igazából amit veszítesz keto alatt csak víz, 1 gram szénhidrát tárolása érdekében 3g vizet raktároz a szervezet, ha megvonod a szénhidrátot, pakk ez leesik.Ha újra eszel rendesen, egyből visszajön.


Szívesen megnéznék rólad egy képet, mert a low-carbot nagyrészt kövérek ajánlják kövéreknek. :)


De tudod mit, nem is érdekel, számold a kicsi szénhidrátkáid, én inkább élvezem az életet és annyit eszek amennyit akarok a saját kajámból.Apropo:Elégedett vagyok magammal, tetszik a gyümölcs-által faragott kocka-hasam.De rossz is volt olyan rosszmájú 100 kilós malackának lenni, mint amilyen te lehetsz. :D


Xoxo

2012. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Most nem lettem okosabb!!!én szeretem a tejet például...akkor az most nem jó?
2012. nov. 29. 09:07
 16/20 anonim ***** válasza:
43%

Igazából Kérdező, ha nem olvasol utána, akkor soha sem fogod megtudni hogy a tej miért nem jó. Ne várj a sült galambra, mert majd jön valaki és leírja neked, hogy a tej a világ legjobb dolga (ugye ez a mainstream felfogás, bár a vegánok is már látom hogy a tej veszélyét felismerték).


[link]


Az előző válaszoló rengeteg jól hangzó de értelmetlen dolgot írt, persze hogy abból nem lehet tanulni.


Teljesen megalapozatlan, hogy ketózisban az ember gyengébb lenne, de a hosszú futásokkal az ízületek terhelése miatt nem értek egyet. Vannak egészséges edzések, tetszik tudni, nem kell a legegyszerűbb de sok problémát okozó futásnál maradni, ahogy nem kell a legdivatosabb de akár már pár hét, hónap alatt térdfájást okozó mondjuk Zumba edzésre elmenni. Mert évszázadok óta létezik igazán embernek való, komoly edzés. A 84 éves nagymamám is Jógázott gyermekkorában, akkor ma, amikor sokkal elterjedtebb ne mondja senki se, hogy nem tud lemenni pl. egy jóga edzőhöz :)


Más: A banánban lévő sok fruktóz, cukor hatásáról tanulni kéne. Senki sem mondja, hogy 2 év múlva meg fog halni aki sok gyümölcscukrot eszik. Csak az elhízás, inzulin rezisztencia kialakulásának egy komoly oka a feldolgozott élelmiszerekkel, kristálycukorral bevitt sok fruktóz. Nyilván a napi több banán is több az ajánlottnál. Érdemes lenne figyelgetni az inzulin rezisztencia alakulását Kedves Válaszolónál.

Itt olvasgassunk kicsit a fruktózról, és ne kockáztassuk makacsságunkban az egészségünket

[link]


Xoxo, hogy rólam milyen képet néznél meg, csupán a nagyon egyszerű ellenszenved kivetülése. Szívesen látnál egy elhízott, beesett arcú embert, de eleve csalódást kellene okoznom, teljesen jó formában vagyok, remélem ennek velem együtt tudsz majd örülni is.

Egyébiránt pedig teljesen irreleváns, hogy én hogy nézek ki. Amíg ch szegény, gabona és tejmentes táplálkozással szívproblémás, vérnyomás problémás, cukorbeteg, elhízott embereket gyógyítanak meg, addig az orvosoknak ne mondjunk szerintem ellent. Sajnálom a személyes rossz tapasztalatot, de a negatív világszemléletünk miatt egy rossz tapasztalatot ne vetítsünk ki az egész világra! Inkább keressük meg mi volt a hiba, Neked miért nem jött be a lowcarb, mit ettél amit nem kellett volna vagy miért voltál erőtlen? Nem lehet, hogy nagyon hozzászoktál a szénhidrátokhoz, és túl alacsony volt a vércukorszinted? Ha már inzulin rezisztens vagy, akkor ügyesen kell eljárni amíg nem gyógyulsz meg addig lehetnek rosszullétek, hiszen teljesen hozzászokott a tested a sok szénhidráthoz - magas inzulin szinthez. Beteg embereknek javallott orvosi felügyelettel változtatni. Én olyan temperamentumú vagyok, hogy tudom az orvos úgy sem tudna sokat segíteni, ha már beteg lennék akkor is kihúznám valahogyan amíg az inzulin rezisztencia nem csökken, de teljesen természetes egy ilyen anyagcserezavar esetén az egészséges, alacsony ch tartalmú élelmiszerek mellett az alacsony cukor szint. Hiszen éveken át megbetegítő élelmiszereket kapott a tested. Jó egészséget kívánok!

2012. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha nem lesz hasmenésed a tejtől - ami nem betegség, csak egy bizonyos enzim hiányára utal - akkor a tej nagyon jó.

Viszont éppúgy mint bármi más is, nem minden helyett és nem mértéktelenül.


Általában vannak ügyeletes mérgek - amik csoda hogy eddig nem pusztították ki az emberiséget -, meg divatos (vagy nevezzük trendinek?) csodaszerek, módszerek amik egyedül ödvözítőek.


Szvsz. a mozgáson és a mértékletes (még azt sem mondanám, hogy egészséges, mert hogy nálad mi az, az sokban függ az életviteledtől) táplálkozáson kívül minden egyéb dolog humbug.

2012. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

A tej biztos hogy nem jó.

Nem írom le újra a benne lévő hormonokat, autoimmun betegségeket kiváltó fehérjéit.

A tej a borjú hízására és immunaktivitására van méretezve, neki az kell, nekünk még véletlen sem! Ezt ne feledjük el!

2012. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A tej jó.

Semmi bajod nem lesz tőle.

2012. dec. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egy friss gyümölcs jó, a felelőtlen kijelentések ellenben nem..


[link]

2012. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!