Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 178 cm magas vagyok és 86...

178 cm magas vagyok és 86 kiló. Ugye ez sok?

Figyelt kérdés
Mozgás, egészséges táplálkozás...ezen kívűl valami tipp?
2012. nov. 28. 14:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem - 30 éves nő.
2012. nov. 28. 14:31
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem vészes.És tényleg a régi-módi fogyás a legjobb. :D Rengeteg mozgás és minél több zöldség,gyümölcs,hüvelyes,teljeskiörl. cuccok és persze alacsony zsírbevitel.Ha nem bírod a mozgást és heti egy alkalomnál többször kell kihagynod emeld az étel mennyiségét.És persze az édes dolgokat helyettesítsd gyümölccsel, attól jól is laksz, nem csak a kövi édes dologra fogsz vágyni miközben az előzőn nyammogsz. :)

Ne akarj gyorsan fogyni mert nem fog tetszeni az eredmény. Diet + excercise = health.

2012. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennél többet nem lehet mondani.

Mindjárt jön a már név nélküli Tápos harcos ember, aki paleot akar beléd nyomatni, nem kötelező komolyan venni ám.

2012. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Végülis csak úgy 20 liter zsír extra..
2012. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, azt leginkább te látod a tükörben, hogy mennyire sok.. meg tudod ítélni.


A mai gabonákra, tejtermékekre, cukrozott ételekre alapozott táplálkozás eléggé látványosan képes betegségek, elhízás előidézésére.


Ennek megvan a biológiai magyarázata, miért 'hizlalnak' a cukrok, a tej, a gabonák..


Még mindig él a hit, a mítosz miszerint a zsírok egészségtelenek, valamilyen módon veszélyt jelentenek a testünkre, elhízást okoznak, helyette persze a mainstream gondolkodás, "tudományos" irányzatok egy ága a sok gabonaféle fogyasztását ajánlja. Hát, azóta vannak szívbeteg, elhízott emberek.


A témában csak annyit javaslok, hogy józan ésszel nézzünk szét, lássuk meg az átlag emberek a reggeli kenyérkéjükkel, müzlivel, zabbal mennyire egészségesek, hogy néznek ki a gyerekek, fiatalok miközben ez a gabonaiparos marketing jön mindenhonnan (közmédia, orvos, dietetikus, mindenki ezt nyomatja).


És ha valaki ez ellen szól, akkor már előre felkészítenek rá, hogy lesz egy olyan "csodabogár" aki valami hihetetlen butaságot fog írni neked. Szerinted az elhízott többségnek lehet igaza? Nekik nagyobb a hangjuk.. :S

2012. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5/5 lehet ebben valami!!! bővebben írnál erről?
2012. nov. 28. 15:11
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

Ezeket elolvasva sok mindent megtudhatsz.

[link]


[link]


[link]


Nyitott elmét, és jó egészséget kívánok! (no meg sikeres fogyást. érdemes lehet egy olyan csoporthoz csapódni, akik gyakorlati ötleteket, recepteket tudnak adni hogyan is lehet egy egész családnak egészséges ételeket készíteni gabonák, tejfélék nélkül!)

2012. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

^ Recept a szív és érrendszeri problémákhoz.


Tessék, itt egy egészséges ;) "Paleo" reggeli: http://www.youtube.com/watch?v=L7cn56qM-9Q


Ha beveszed ezt a maszlagot, akkor nem jósolok neked egészséges jövőt.

2012. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

8. válaszoló, a hozzád hasonló gondolkodású orvosok mit értek el szívbetegségek terén?

Óriási mennyiségű gyógyszer fogyasztás, semmivel sem csökkenő halálozások, ez a nagy eredmény. Jaj a zsír, nehogy zsír legyen, csakhogy semmi sem bizonyítja hogy attól a nyulakon, tengerimalacokon kívül valaha bárki is megbetegedett volna a zsírtól.

2012. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, szerintem egy kicsit sok ez a 86 kiló, bár semmiképpen nem tragikus elhízás azért. Én voltam a 174 centimhez 90 kiló, nem is vettem észre olyan pillanatok alatt mentem fel, de szerencsére elég hamar leadtam 78-ra. Akkor csak a szénhidrátokat hagytam el, (kenyér, tészták, cukrok) és esténként váltottam ki a vacsorámat FLP turmix-szal.

A 78-at évekig tartottam, aztán életmódot váltottam és sikerült leadnom lassan, most 70-re a súlyomat.Félve merem itt írni, de paleóval :)

Én már 36 éves vagyok, nincs kedvem a kondiba vergődni, csoportos sportokra ritkán találok partnert aki eljön velem, így nagyon aktív, rendszeres mozgást nem űzök. Tudom, azzal hatékonyabban menne, de lassan lassan nekem az étrend is meghozza az eredményt és számomra könnyen tartható is.

Egyébként pm alulműködéses vagyok, de úgy látszik erre nem érdemes fogni az elhízást, mert csak lehet emellett is fogyni. Persze nehezebben.

2012. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!