Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik torna jott be nektek a...

Melyik torna jott be nektek a legjobban? Mennyit fogytatok tole? Mennyi ido alatt?

Figyelt kérdés

En probaltam Rubint Rekat.Persze mellette dietazok!Mar jo ideje csinalom!Latok magamon valtozast.Feszesebb a laban es a hasam de ennyi ido alatt szerintem mar tobbnek kellene latszani!Probaltam par napja a Zumbat!Ami nagyon jo es nem monoton!De 3. napra az elevel nem eros terdem felmondta a szolgalatot!

Ti mire tornaztok?Tudtok valamit ami jo a has aljan megereszkedett borre,belso combra,es ami kimeletes a terdre!Elore is koszonom a tippeket!


2012. nov. 28. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
34%

1. Sosem az edzés, hanem a táplálkozás kérdése a fogyás. Hiába írtnak ki a Kérdezők 5 millió kérdést hogy ki mennyit fogyott tornával, senki sem a torna miatt fogyott.

2. RR egy középszerű erősítés, a BodyrockTV otthoni edzésnek már értelmesebb.

3. Biztos mi még nem beszéltünk, de ezen a fórumon már 50-100 alkalommal leírtam, hogy a Zumba nagyon hatékonyan terheli az ízületeket. Biztos van, aki jobban bírja és akár fél évig kibírja komolyabb térdfájás nélkül, de a mozgásnak egészségesnek kellene lennie, ízületkímélőnek és egészség fejlesztőnek.

De hát ezt a divat tornák nem tudják, ehhez még mindig vissza kell nyúlni a jól működő Jógához, Taichihoz, vagy a Jógából kialakított mély izomzat erősítésekhez (Callenetics, Pilates..)

2012. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Zumbázok otthon DVD-re, -11 kiló lement már (2 hónap, de van miből), pedig nem igazán tudok másképp se enni, mint régen.
2012. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!