Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már fogytam elég sokat a...

Már fogytam elég sokat a szokott módszerrel, de nagyjából a középső lány szintjét értem el, talán annál kicsit jobbat. De pontosan hogy érhetném el a jobb oldalit?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 27. 22:25
 1/5 06PETI6 válasza:
további diéta, és persze edzés,lényeg oda van alá írva,a jobb oldali csajnak a testzsírja 13% a középsőnek pedig 30% pedig mindkettő 60 kiló,tehát a jobb oldali szépen ledolgozta izomra a zsírt...nekem ez a véleményem,de a kép lehet csalóka,sokat számít a testmagasság is, egy 160 centis csaj 60 kiloval sztem nem nézne ki úgy mint a jobb oldali :)
2012. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, tudom, mi az a grasa. tudom, mi a különbség a két kép között. csak azt nem tudom, hogy az egészséges étkezés és a napi mozgás mellett min kéne változtatnom, hogy olyan legyek, mint a jobb oldali... amúgy 172 cm vagyok és kb 60 kiló.
2012. nov. 27. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés. Mint látod, a jobb oldali izmos. Diétáztál, a fogyásod pedig nem csak zsírból történt, veszítettél csomó izmot is. Azt vissza kell szedni, de az súlyzós edzéssel megy.
2012. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 06PETI6 válasza:
hát edzeni kell mindenképp,kitartás és meglesz :)most énis ilyesmin dolgozok mint te,eleinte nem tetszett annyira a gyúrás,de ahogy kezdtem látni az eredményt,egyre jobban megtetszett :)
2012. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A jobb oldali nőnek izma is van (edzés) és talán mű melle is.


Alacsony ch táplálkozás, tej és gluténmentesen, és irány a konditerem. Persze elég lenne (sőt egészségesebb) jógázni, taichizni de ha elsődlegesen izmokat akarsz, akkor súlyzós edzés kell.

2012. nov. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!