Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az úgy szerintetek jobb, ha...

Az úgy szerintetek jobb, ha előbb eszek levest üresen (húslevest de húst nem eszek hozzá, csak kevés tésztát) és utána eszek rendes pl. sülthúst?

Figyelt kérdés
Mert mindig olyan sok sült húst megeszem, de szerintem a levessel már telítődne valamennyire a gyomrom, és nem ennék annyit.
2012. nov. 27. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A zsíros tésztás víznél jobbat el sem lehet képzelni diétában. A csirkehúst meg véletlenül se edd meg mert mérgező. A zsíros sülthúst meg nehogy véletlenül tudatosan kerüld, majd lesz ahogy lesz ha szerencséd van nem kívánsz annyit és ha csak ötször annyi zsírt viszel be mint kéne nem pedig tizenötször akkor biztosan fogyni fogsz. Már csak egy zsírégető lisztből készült zserbó és egy káposztaleves kapszula hiányzik a tökéletes diétához :D


A normális hozzáállás egy étrenddel kezdődne amiből bizonyos dolgokat kizársz másokat pedig rendszeresen fogyasztasz és mellette mozogsz hogy ezzel szakszerűen beállítsd a tested a zsírvesztésre. A jelenlegi próbálkozás tényleg csak arra jó hogy poénkodjunk rajta ne vedd nagyon rossz néven. Nem kell szakértőnek lenni csak mégis azért tudhatnád hogy a tészta nem jó, meg hogy ha házikosszal lehetne fogyni akkor nem lenne ennyi kövér ember. :)

2012. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő válaszoló pont az én felfogásom ellentétét mutatta be.A mai diétavilág a fehérje/zsírdús étrendet nyomja, amit nem ajánlok, mert 1.eltömítődnek az ereid 2.rák,szívbetegségek és még sorolhatnám.

Egyél inkább zsírszegény zöldséglevest rengeteg zöldséggel, ami csak a csövön kifér, amennyi jólesik.

2012. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Azt vágod, hogy a hús az táplálék (egészséges és erős, karcsú lennél húsevéssel) de a tészta egy mérgező, olcsó, sz.ar szemét, hulladék kaja?


Ha húst eszel zöldséggel, keményítőforrás nélkül (a saláta alacsony ch tartalmába kössön bele a varrónő) akkor szépen le fogsz fogyni. Egyél húst, de hanyagold a tejes, gluténes mindenféle műkaját, tejterméket... és nézd meg 1-2 hét alatt mi lesz! Tetszeni fog.

2012. nov. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én nem írtam hogy egyen sok fehérjét de így gondolom. Mert ismerem a pozitív hatásait. Azt hogy hogyan lesz tőle valaki rákos azt nem tudom de szerintem te se 2. Viszont ha mégis akkor megoszthatnád az orvostudománnyal az eredményeidet.

Telített zsírt meg nyilván ki kéne küszöbölni amennyire csak lehet, ha valaki nem épp a ketogén hatásra hajt. Lehet mást mondani, csak azt nem szabad elfelejteni hogy a magas fehérje, sok zöldség, alacsony szénhidrát és zsír tartalmú diéta vitathatatlanul és örökérvényűen működik mindenkinek aki végigcsinálja. Így diétázott 50éve is aki értett hozzá, ez nem divat kérdése a testünk működése nem követi a divatot. Akkor sem ha most valami háziorvos kitalálta hogy a sok zsír milyen egészséges a mai mozgászegény életmódot élő társadalomban.

Szegény kérdezőt leosztom hogy még azt sem tudja hogy nem tésztával meg zsírral kéne diétázni ,erre helyből kap 3 ellentétes véleményt. Nagyon hasznos ez az oldal :D

Inkább magának kéne 1-2órát rászánnia a tájékozódásra annak aki le akar fogyni :I csak lehetőleg ne női magazinokból.

2012. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, elolvasnád ezt?

[link]

2012. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Annyi haszontalan és buta válasz. :(
2012. nov. 29. 18:08
 7/15 anonim ***** válasza:

Vagy nem értelmezed a válaszokat.

Ha 2 sorral feljebb megtanítottam neked, hogy a hús emberi étel, van értelme megenni a tésztától meg beteg leszel, több értelme lenne meg sem enned, ez miért nem kielégítő válasz?

2012. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mivel szépen fogalmazva butaság, hogy a tészta megbetegít. A hústól is lehet beteg az ember, és a tej is egészséges. Látni szoktam miket írsz és a nagy része nevetséges.
2012. nov. 30. 11:14
 9/15 anonim ***** válasza:

Értelek.

Tehát azoknak az orvosoknak a véleményét követed szívesebben, akik évtizedek óta nem hogy nem találtak megoldást (a gyógyszereken kívül) a magas vérnyomásra, rákra, cukorbetegségre, szívbetegségekre, allergiákra, ízületi gyulladásokra stb.

Én elmondom hogy a sok szénhidrát nagy vércukor és inzulinszint emelkedést okoz, az inzulin a tápanyagok zsírban történő raktározásáért felelős, a magas testzsír növeli a szív-érrendszeri betegségek kockázatát, az inzulin rezisztenciát, az inzulin rezisztencia egyre nagyobb inzulinszint emelkedést okoz (és egyre komolyabb elhízást) végül cukorbetegséget, metabolikus szindrómát, állandó gyulladások lesznek a testben amik a szív-érrendszeri betegségek (ér elmeszesedés, infarktus) autoimmun betegségek alapja..


Szerinted ez hülyeség, írod ezt ugyan olyan betegen mint a többi szerencsétlen, akik soha sem fognak meggyógyulni, lefogyni de életük végéig egyre több gyógyszerre költenek. És én írok butaságot? A felfogásod, az ellenkezésed, a zártságod a segítő szándékkal szemben az bezzeg nagyon okos és racionális, ugye?


Téged nagyon átvertek, és át sem akarsz látni az átverésen. Pedig csak és kizárólag a magad érdeke, hogy megismerd az ocsmány tej és gabonák káros hatásait, én leírtam néhány folyamatot.. a gluténnel, a tejben lévő hormonokkal, a tej és cukorbetegség, rák összefüggésével már elboldogulsz egyedül is ha akarsz. Több ezer írást találhatsz a témában, recens kutatásokat ezerszámra..

2012. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Félelmetes, hogy ezt a sok badarságot komolyan gondolod. Csak tudnám honnan szedted. De akárhonnan is, a húsevés ellen és jó pár cikk szól, mely ugyanúgy kockázati tényezőkkel, betegségekkel fenyeget.
2012. dec. 1. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!