Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is diétázhatok, vagy...

Így is diétázhatok, vagy felejtsem el ezt a módszert?

Figyelt kérdés
1 hónap alatt most nagyon le szeretnék fogyni. Ma kezdem a diétát. Arra gondoltam, hogy nem vagy nagyon minimálisat reggelizek. Azért, mert akárhányszor reggelizek normál mennyiséget, vagyis amennyit diétázás közben kell, egész nap éhes vagyok, és el is rontom a diétát. Viszont ha csak egy almát vagy pár kanál túrót eszek, nem vagyok éhes a nap hátralévő részében. A családomban is többen tapasztalták ezt, ők is éhesebbek voltak, amikor reggeliztek.
2012. nov. 27. 06:52
 1/7 Merovingii ***** válasza:

Először is , a diétát be kell tartani , amit elkezdtél , enni viszont kell meghatározott időközönként , hogy gyorsabb legyen az égetési folyamat !


2. valamilyen testmozgást végezni kellene hogy hatékonyabb legyen ez a dolog.


3 , a nagy fehérjetartalmú ételek jók a diéta alatt mert a fehérjét lebontani nagy energia kell ! / KENYERET KIFLIT EL KELL FELEJTENI !!!! /

2012. nov. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!:)

1. mindig reggelizni kell,mert nem indul be az anyagcsere.

2.próbálj meg teljes kiőrlésű dolgokat enni. sok fehérjét gyümölcsöt,zöldséget,húst.

minimum 3x egyél 1 nap. ha nem reggeliztek nem indul be az anyag csere és így nem fogsz fogyni,mert nem indul be afogyás. tapasztalat..

2012. nov. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szokásos baromságok halmaza.

1 hónap alatt nem lehet nagyon lefogyni.

Ha így állsz hozzá, neki se kezdj, k*rva fölösleges.

Másképp pont a reggeli az egyik legfontosabb, tápláló és kiadós legyen.

Ezek után fogyásnál pont gyakran kell enni, ha egész nap nem vagy éhes és nem eszel, megint csak többet ártasz, mint használsz.

Összefoglalva: BAROMSÁG

2012. nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is ugyanigy vagyok mint te ha reggelizek utana egesz nap farkas ehes vagyok nem tudom miert van ez igy.Egyel csak feherjet en most azt csinalom reggelire eszek mondjuk fott tojast vagy turot paprikaval, paradicsommal, egy kis sajt de semmi kenyer meg vaj.Iszok melle egy nagy adag zold teat csak uresen es nem vagyok utana ehes.Probald ki!!
2012. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fő étkezés, a zsírdús reggeli stimulálja az emésztést, indítja be megfelelően az anyagcserét.. mindegy, ezt mindenkinek tudnia kéne.


Inkább én is kérdezek. Kérdező, életedben ettél már valaha normális reggelit? A következő kérdés a többi étkezéseidre ugyan ez.


4 tojásos, 10dkg szalonnával készült rántotta, zöldségekkel, és ez után még éhes leszel? Nagyon érdekes, szerintem csak simán nem reggelizel, hanem reggel pudvát eszel. Az nem reggeli, ne keverjük össze.


Ami "diéta" vagy akármi túrós, lisztes, gabonás, müzlis, tejes, gyümölcsös reggelit ajánl, az sajnos működhet, de nagyon egészségtelen. A téves és hiányos táplálkozástudományi ismeretei miatt, nyilván később is szemét kajákat fog ajánlani. Nem tehet róla, az orvosok, dietetikusok között beteges, értelmetlen dogmák élnek. Csak ezek ne legyenek kihatással a mi táplálkozásunkra, ez a fontos.

2012. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem egy hónap alatt le lehet fogyni 3-4 kg-ot. Reggelire általában túrót vagy natúr joghurtot eszek gyümölccsel vagy zabpehellyel, csak keveset, mert tényleg éhes leszek egész nap, ha reggelire többet eszek. Egyébként 4x eszek egy nap, sok fehérjét és egészséges ételeket, meg edzek is heti 5-ször.
2012. nov. 28. 06:10
 7/7 anonim ***** válasza:

A túró és a joghurt nem egészséges, hanem káros ételek, ezektől kéne éhesnek lenned mert a tejtermékekben lévő hormonok megemelik a saját inzulin szintedet, ami után leesik a vércukrod és éhségroham, szédelgés, fáradékonyság jelentkezik.

A zab ugyan ezt tudja, szénhidrát -> ez a vércukrodat dobja meg -> az inzulintermelés miatt lecsökken (minél több inzulin van a véredben AKÁRMI miatt is, annál inkább hízol, betegségekhez közeledsz!)


Még mindig a húsok, zsírok, zöldségek az egészséges emberi táplálékok, továbbra is azt tudom mondani hogy ezek közül próbálj reggelit (és napi élelmet) találni, sokkal jobban fogod bírni, energikusabb és kevésbé éhes leszel. Ráadásul megszabadulnál olyan megbetegítő élelmiszerektől mint a tejtermékek, gabonák..


[link]

2012. nov. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!