Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a helyes:Futás elött vagy...

Mi a helyes:Futás elött vagy után inni (1, ,5 litert mondjuk. )?

Figyelt kérdés
És hogy is kell helyesen futni? Nagyon precíz akarok lenni a biztos siker elérésében :)
2009. aug. 16. 09:54
 1/9 anonim válasza:
100%
Közben kell inni. De ha már mindenképp előtt vagy után akkor utána.
2009. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Utána.
2009. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én futás után szoktam, de egyáltalán nem vagyok profi, csak egy futó bolond.


Első, kifejtenéd, hogy miért jobb futás közben inni? Komolyan érdekel, akkor áttérek arra. Lehet benne valami.

2009. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam hogy futás előtt 2 dl víz, hogy ne legyek dehidratált és utána amennyi lemegy, hiszen nagyon fontos visszavinni a vizet, mert óránként 1 litert veszítessz.

Ha a futással a fogyás a cél, akkor lassan fuss és figyelj h 130 körül legyen a pulzusod, mert efölött izmot bontassz és gondolom zsírból akarsz fogyni.

2009. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Öö.. hülye kérdés következik: Miböl tudom mennyi a pulzusom?

2009. aug. 16. 17:02
 6/9 A kérdező kommentje:
+hogy :)
2009. aug. 16. 17:34
 7/9 anonim válasza:
Ha futás közben iszol, folyamatosan pótlod a vízveszteséget és jobb lesz az anyagcseréd--->hatásosabb a futás. Aerobiknál is mindig azt mondják, hogy igyunk jó sokat közben. Én minden második nap futok, nekem bevált.
2009. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

viszel egy órát magaddal, és 10 másodpercet mérsz közben a nyakadhoz teszed a kezed és számolod mennyit ver az ütőér.

Ezt megszorzod hattal és az a pulzusod. Vagy ha nincs hozzá kedved vehetsz pulzusmérő órát, nem is olyan drága.

2009. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:)
2009. aug. 17. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!