Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok ennyi egy napra? Mit...

Sok ennyi egy napra? Mit egyek délután?

Figyelt kérdés

R: aranygaluska, vaníliás danette

T: alma, pár szem mogyoró

E: sült csirkecomb vegyes savanyúsággal

És nem tudom mit ehetnék még, amibe nincs zsír.. Mert így kicsit sok jött ki egy napra.


2012. nov. 18. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes csak az arany galuska helyett kellett volna más. Egyél mondjuk uzsira joghurtot vacsorára meg sovány/félzsíros túrót vagy két tojást zöldségekkel vagy ha van még sült csirke akkor azt
2012. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok, oké, aranygaluskát ne egyél mindennap, de heti egyszer bőven belefér édesség reggelire. Uzsonnára egyél még egy kis gyümölcsöt, vacsorára pedig valami könnyűt, lehet megint sült csirkét savanyúsággal vagy túrót, tojást, joghurtot, stb.
2012. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

huh kb akkor keltem fel így vasárnap amikor te már az étkezésed nagy részén túl vagy :D

amúgy az utolsó előtti jól mondta, én ha elengedem magam a reggeleken akkor délután és estére minimalizálom a szénhidrátot, tehát zöldség,tojás,túró,husi ilyenek mennek már csak :)


21L

2012. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!