Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiások:ti mennyiről...

Anorexiások:ti mennyiről indultatok el, és hány kilóra fogytatok le? Magasságot és kort is szeretnék.

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ismerősöm 171cm/16/L 50 kg ról indult -39 re fogyott és most a központi temetőben fexik :(
2009. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Ez de brutál. Amúgy nekem is volt anorexiás ismerősöm, nem tudom, hogy hány cm volt potosan ( én vagyok 162, ő egy fejjel magasabb volt) és 36 kg volt, amikor elvitte a mentő. Túléle, de azóta is küzd a kilókkal.

De hogy lehet vki ilyen hülye ( már bocs...).... képtelen lennék ellenállni a jó kajáknak. Én is volt hogy felszedtem télen több kilót, és mozgással mindig le tudtam adni.

2009. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló: ő magába az éhségbe halt bele, vagy valami szövődménybe? (vitamin-hiány, szívprobléma, mittomén) Már ha nem rossz róla beszélned.


2. válaszoló: nem hülye, ilyet ne mondj. Beteg, kétségbeesett, az agya becsapja őt, és kövérnek látja magát. Ilyen senki sem akar magának.


(én nem vagyok anorexiás)

2009. aug. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
21:43,Szívprobléma... és a gyomra is össze szűkült teljesen, de ő nem is akart meggyógyulni:(
2009. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

bocsi,de ha nem agy anorexiás,akkor miért kérdezed??

ha a környezetedben az vki akkor a kiló és a centi nemm fog segíteni....látszik az,h vmi nincs rendben

2009. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

48-->40 kg, 167 cm, 15 év.

de nem is vagyok/voltam anorexiás:D azt csak állították, de én tudom, h nem. Csak kövér voltam. Mostmár..nem is merek ráállni a mérlegre..mert hízlalatak. És szörnyű...

2009. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
én is úgy utálom, mikoj vki hülyének titulálja az anásokat. Egyszerűen chak betegek. És nem ők tehetnek róla...
2009. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
de arról, h nem akarnak meggyógyulni, igenis ők tehetnek!!
2009. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

én 13 évesen 155 cm voltam és 37ről 24,5-re fogytam.

de meggyógyultam szövődmények nélkül... 19 éves vagyok.

2009. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én normál alkatú vagyok, 17 éves 180 centis 71kg fiú. 104 kilós voltam 4 hónapja. Elkezdtem keveset enni és tudatosan, viszont néhány dolog rámragadt a diétázás miatt. Az utolsó falatokat mindig kiköpöm vagy meg se eszem, az édességet megrágom de szintén kiköpöm, bűntudatom van ha jól lakok. Pár hónapja még hánytattam is magam néha-néha, de most már nincs erre szükség. Nagyon nehéz megszokni, hogy nem vagyok kövér és még mindig annak érzem magam, hiába tapadnak rám a nők és adnak önbizalmat. Folyamatosan le akarok magamból faragni, nem tudom abbahagyni. Régen én is hülyének meg butának gondoltam az anorexiásokat, de rájöttem, hogy nagyon könnyen azzá lehet válni és nem is tehetsz róla igazán, mert becsap az agyad.
2010. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!