Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » RR DVD-kről milyen tapasztalat...

RR DVD-kről milyen tapasztalataitok vannak? Mennyi idő alatt sikerült lefogynotok vele és mennyit?

Figyelt kérdés

Az étkezés kitárgyalását hagyjuk, azt tudom, most kizárólag a tornázás része érdekel, és a tapasztalataitok vele :)

Én az Add újra önmagad-ra kezdtem el tornázni, heti 4x 40 perc + szobabicaj.

Szerintetek mennyi idő alatt fogok látható eredményt elérni?

Nektek hogy sikerült?



2012. nov. 13. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

nade hogy lehet az étkezést "hagyni"?

kizárólag az étkezéstől függ hogy fogysz e.

az egyik ember rubint rékázott de nem fogyott a másik ugyanazzal a mozgással szép karcsú lett a harmadik ugyan amellett a torna mellett anorexiás lett és elpatkolt a negyedik meg hízott. semmi értelme megkéredzni, azt is kérezhetnéd hogy alvással ki mennyit fogyott.

Csak amíg az alvás egy tizes skálán 1es hatékonyságú addig a RR mondjuk 4es. De 10es hatékonyságú mozgás mellett is mindenki különböző gyorsasággal fogyik és hízik az étrendjétől függően. Értem? :D

2012. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tényleg furi kérdés.

a sportoló emberek jó ha 2-3% sportol csak azért,hogy "fogyjon".

elsősorban az egészségért végezzük,vagy a funkcionális haszonért.

persze ha te csak fogyásra akarod,akkor a guliba-kalória deficit jelentése.

2012. nov. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy valaki fogyjon, az étrenden is változtatni kell. A fogyást 70%-ban az étrend határozza meg, a mozgás azért van, hogy szép feszesek legyünk, és jó legyen a közérzetünk, ellenálló képességünk. Tudatos táplálkozás nélkül nincs fogyás.
2012. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!