A virsli hízlal? Kb 3 szál baromfivirsli 2 ek. Mustárral mennyi kcal lehet?

























Hogy valaki a kérdésre is válaszoljon: 95 x 3 + 30 = 315 kcal.
Ha így több kcalt vittél be, mint amennyit ma ledolgoztál, hizlal. Ha nem, akkor nem.





Szerintem reggelire meg lehet enni két virslit. És a mustárral sincs gond, hiszen vagy tartósitószer mentes is. Jobb, mint a majonéz, mert abban tényleg rengeteg kalória van.
Én szoktam néha virslit enni, reggel. Egy szelet teljeskiörlésű lisztből készült kenyérrel és sok zöldséggel (paradicsom, paprika, uborka). És fogyok rendesen.
Kalóriaértéke: pl. a tescosban 105 kcal van 1 db-ban.










ez megint csak egy ujabb (szánalmas) tévhit hogy a virsli megöl rákot okoz egészségtelen blabla. borzalom. ha oththon levágok egy cocát , ugyanugy megzabálom belöle a husiját és mindenét ahogyan a virslivel is tenném. ja de persze függ az 51es körzetben élö ufók fogmosási szokásaitól is mennyire káros.meg mikor eszem..
de jo legaláb h tudom ezt is mert most vágtam be 4et majonézzel meg ketchuppal 2 szelet fehér(!!) kenyérrel. (1 hónap alatt eddig 10kilót fogytam a 80ból 20 éves fiúként LOL)
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!