Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyem vagy inkább ne?

Egyem vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

elkezdtem sportolni , idén áprilisban most 4 km futok egy nap .:D nem is ezzel lenne a gond hanem azzal hogy nem indult be a fogyás sem kg ban sem cm ben

165 cm és 62 kg vagyok.valószínűleg a táplálkozáson kéne változtatnom. 5-6 után nem eszek , csak 9 körül egy almát 5 db háztartási keksszel lehet hogy ez a gon? ezt kéne elhagynom?


2009. aug. 12. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A sport önmagában semmit sem ér, ha nem eszel rendesen. Én alig mozgok (most nem lehet!) és mégis sokat fogytam. A diétán még több múlik, mint a sporton. A te étrendedben túl sok a szénhidrát (a kenyeret, krumplit hagyd el, gyümölcsöt ne egyél csak délelőtt vagy kora du.). Az anyagcseréd sem gyorsul, ha naponta 3-szor eszel. Inkább próbálj meg kevesebbeket enni kb. 5-ször. A másik ok pedig, hogy nincs nagy túlsúlyod, ezért nehezebben megy le. Szerintem ezek az okok. Biztos, hogy az étkezéseddel van gond, mert mással nem lehet, ha naponta futsz ennyit.
2009. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én ennyit akkor eszem, amikor nem fogyózom. Reggel még mehet a kenyér, de délben már hagyd el. És a krumplit is ha megodlható, vagy csak nagyon keveset. És édességet sem egyél mindennap ebéd után. Ha nem tudod elhagyni, akkor mondjuk csökkentsd heti 2 napra az édességevést. Este a kenyér, meg a krumpli felejtős. Vacsira egyél soványhúst salátávál, vagy zöldség és gyümölcs.
2009. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!