Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyem vagy inkább ne?

Egyem vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

elkezdtem sportolni , idén áprilisban most 4 km futok egy nap .:D nem is ezzel lenne a gond hanem azzal hogy nem indult be a fogyás sem kg ban sem cm ben

165 cm és 62 kg vagyok.valószínűleg a táplálkozáson kéne változtatnom. 5-6 után nem eszek , csak 9 körül egy almát 5 db háztartási keksszel lehet hogy ez a gon? ezt kéne elhagynom?


2009. aug. 12. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha amúgy is későn fekszel, nem gond, ráadásul sport után vagy.

Szerintem inkább az a baj, hogy amennyit és amit eszel napközben, és persze az, hogy hányszor.

2009. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

helló


a minőséggel van a probléma, nem pedig az időpontokkal


estére inkább túrót, tojást, sovány húst egyél..

a háztartási keksz felejtős :(

2009. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

annyira kívánom az édességet:( pedig nem vagyok most sem éhes de mindjárt megőrülök ha nem eszel egy ki almát vagy kekszet

nem tudom eldönteni hogyha lemondanék róla akkor lenne e változás?

2009. aug. 12. 21:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az alma kb. 30-60 kcal, az 5 db keksz 145 kcal.


1 kg ZSÍR leadásához 7000 kcal különbség kell. Ha elhagyod ezt a 205 kcalt, 34 nap múlva adsz le egy kg-ot CSAK emiatt.

2009. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
nemegészen, egy kg zsír 9000kcal!
2009. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

22:54 - első 2 google találat "1 kg zsír leadása hány kcal"-ra:

[link]

[link]


Ezek szerint 7000 kcal

2009. aug. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

22:16

Akkor is hülye feltételezés, hogy pont emiatt ad le egy kilót.

Akkor adná csak le, ha minden nap UGYANAZT és UGYANANNYIT enné, kivéve az esti kaját.

Szóvl mindegy, hogy napközben nem eszik, csak az esti 1 almát (ami mellesleg egészséges és könnyen emészthető) is azt az 5 kekszet ne egye meg? Hidd el, nem ez a dolog kulcsa...Még az olyan shakekben is, amit edzés után kell inni, sokszor több kalória van.


Tehát kedves kérdező!

Miket eszel napközben, mert az a lényeg?

2009. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
01:01 - Nem, nem érted, hogy mit írtam. Csak kiszámoltam neki, hogy 34 nap múlva lesz különbség, ha nem eszi meg ezeket. Tehát 34 nap alatt, ha a kekszekkel együtt fogyna 4 kg-ot, akkor kekszek nélkül ugyanennyi idő múlva 5 kg-ot fog leadni (persze becsült adat). Hogy megéri-e neki az az 1 kg / hó azon az áron, hogy nem eszik kekszet, azt rábíztam. Én csak kiszámoltam neki, mert ő ezt kérte.
2009. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

leírom azt mit ettem ma közben ( nálam eléggé változó főleg ha kezdődik a suli)

reggeli(9kor):1 szelet kenyér 4 szalámi és paradicsom hagyma

ebéd(13kor):1tál zöldségleves+krumplifőzelék+1szelet kenyér + egy tölcséres jégkrém

vacsora: (16-kor ) krumplifőzelék+ egy szelet kenyér.


ha elkezdődik a suli van hogy nem reggelizek uzsizok 4 körül eszek ebédet és van amikor ez a vacsora is . ha suli van napi1x eszek de akkor rengeteget. reggelizni nem szeretek mert busszal járok suliba és nagyon hányingerem van a buszon ezért ezt az étkezést elhagyom

2009. aug. 13. 15:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Vacsira nem szabadna azt enned amit ebédre. Ennyi krupli is kenyér már túlsok szénhidrát. A krumpli helyett inkább rizst egyél. Jah és reggelizni pedig kell. Úgy tudom, ha nem eszel reggel 11ig akkor a szervezet anyagcseréje elkezd lelassúlni, hiszen azt hiszi, hogy éhezés van :) épp ezért mikor legközelebb eszel, mindent gyorsan elraktároz, hiszen azt súlykolod belé h ki tudja mikor kap legközelebb kaját. Reggel egyél kenyeret, gyümit. Ebéd rizs, husi, sali. Vacsira is saláta, esetleg tojás, sovány sonka. És ha nasit akarsz akkor vágj össze gyümölcsöket, rá natúr joghurt, egy kis zabpehely bele. Én mindig ilyet csinálok, és ezt este is eheted..azzal meg h "este nem jó gyümölcsöt enni" ne foglalkozz. Jobb mint a kruplifőzelék. De még egyszer, ha nem eszel rendszeresen, az anyagcserés lelassul=nem fogysz. Ha túl sok szénhidrátot eszel szintén nem fogysz. Jah és a csokit, sütit, fagyikát mellőzni kell..ha eredményt akarsz.
2009. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!