Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vetem egy bio tech USA :ISO...

Vetem egy bio tech USA :ISO Whey zero féle izomnövelőt és tudom is h mennyit kell szedni csak azt nem hogy hetente hányszor és mikortaként kell. tudtok nekem ebben segíteni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
b+ meg létezik olyan hogy izomnövelő. amit vettél az fehérje ami egy táplálék kiegészítő tehát kaja. a húsban is fehérje van. Edzés után szoktuk inni, illetve a napi fehérjebevitelt lehet vele ki kiegészíteni a táplálkozástól függően. Nagyon sokat olvassál még a témában, ezt nem lehet úgy hogy csak veszel valamit amiről azt sem tudod micsoda oszt majd izmos leszel.
2012. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a NEM kimaradt a legelejéről :D

mondjuk a b+ helyett.


de azért b is + :D

2012. nov. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy írták is, ez egy fehérje, mégpedig tejsavó.

(Izomnövelő??? Ezt ki mondta neked?)

Edzés után kell inni, én diétában vagyok és nem akarok külön lassan felszívódó fehérjét is venni, így én vacsora helyett is ezt iszom. Mármint tejsavó fehérjét, nem pont ezt a márkát.

2012. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!