Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szobabicajtól lehet fogyni...

A szobabicajtól lehet fogyni vagy inkább erősíti a lábakat? Nem szeretnék vastagabb vádlikat és combokat.

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
tudom hogy nem a kérdéshez tartozik, de én minden fogyókúrázo lánynak a táncot ajánlom,ez az egyetlen mozgás ami hatásos és tényleg lehet élvezni:D akármilyen falyta , ha csak otthon rádiora eltáncikálsz magadnak, nagyon jo zsírégető, lehet hülyénhangzik de tényleg beválik, és én imádok táncolni, itthon egyedül zenére :D:D:D
2009. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedj meg. Az izom nem jön olyan könnyen. Amúgy meg minden az étkezésen múlik:

Negatív kalória mérleg -> fogyás

pozitív kalória mérleg -> hízás

Vagyis amíg nem lesz pozitív kalória mérleged addig ne nagyon rettegj a nagy lábaktól főleg ne szobabiciklin. (Bár megjegyzem van egy ú.n. kezdő effektus: [link] ). Én lassan 2 éve szobabiciklizek a vádlim 36 a combom 52 cm, ami szerintem egyáltalán nem nagy főleg úgy hogy mellette futok is.

18/f

2009. aug. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Akkor ügyeljek arra ,hogy negatív legyen az érték:)

Egyébbként nem olyan hatalmasak a combjaim, sőt van,aki vékonynak mondja ,de most észrevettem ,hogy kicsit husosabb lett..és én annyira félek az elhízástól:$

20/L

2009. aug. 11. 10:50
 4/5 anonim válasza:
Ne félj, akik azért gyúrnak, hogy óriási izmokat szerezzenek, szednek mellé testtömegnövelőt is...nehezen jön fel az az izom
2009. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ohh..rám könnyen jön az izom sportos alkat vagyok az izomzatom miatt:)de szeretnék törékeny lenni, olyan "balerinás", nem pedig olyan, mint egy testépítő nő..a lábam cm-ben nem számít vastagnak a formája még sem tetszik:S 49cm
2009. dec. 9. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!