Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem rendesen egészségese...

Elkezdtem rendesen egészségesen fogyózni! Mi lett velem?

Figyelt kérdés
2 hete kevesebbet és egészségesebbeket eszem tornázom,biciklizem!15-20kg feleslegem van!Sokat próbáltam már lefogyni de hiába a kitartásom elhagyott!De most már több mint 2 hete bírom csak 1 gondom van!Ha olyasmit ettem amit nem lett volna szabad lelkiismeret furdalásom lett és ez addig kínzott míg ki nem hánytam!Most ott tartok h semmit nem kívánok már 2 napja és ha véletlenül bekapok valamit automatikusan kihányom de már nem akarattal esküszöm!!Hozzászokott a szervezetem vagy mi van velem,ilyen áron nem kell a fogyás....
2009. aug. 10. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyorsan menj el egy orvoshoz.Ez a bulémia jele lehet,de az szerintem pozitív ha belátod,hogy ez így nem jó.
2009. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Orvoshoz biztos nem megyek,mert nem merek, ezért írtam ide!!De azért köszi!!!!!!!!
2009. aug. 10. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj elmenni! Ebbe bele is lehet halni, ha elhanyagolod. Van egy szint, ahonnan nem tudod megfordítani. Menj el mielőbb! Orvos is kap fizetést, neki az a munkája, hogy mindenféle ember megy hozzá különböző bajokkal.
2009. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem bűntudatom van, tornázok egyet. Hidd el, attól a falattól még nem lesz sok bajod, akár a kalóriaértékét is kiszámíthatod, és letornázod.
2009. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
21:40-es vagyok.Pontosan tudom,hogy félsz a dokiktól,ezt meg is értem.De egy biztos.Elindultál egy úton a bulémia felé.Még nem tart olyan hosszú ideje,de magadtól lehet,hogy nem is tudsz leállni.Itt arra gondolok,hogy már szerinted is ijesztő,hogy semmi nem marad meg benned.Már nem tudod befolyásolni.Kérlek szedd össze a bátorságod és még most lépj!
2009. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orvostól nem kell félni. Nagyon jól tudja, hogy min mész keresztül. Viszont mi itt, nem tudunk neked segíteni. Nem mondhatjuk neked, hogy ne aggódj majd elmúlik, minden rendben. Nem mondhatjuk, mert hazudnánk. Ezzel el kell menni orvoshoz addig amég nem késő. Amég nem maródik szét a nyelőcsöved, amég a veséd és a szíved nem mondja fel a szolgálatot. Csak rajtad múlik. (biztos vagyok benne, hogy segítenek beállítani a számodra ideális testsúlyt is) Bizony, ha egy kicsit fontos vagy magadnak akkor elmész orvoshoz.
2009. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
velem is ugyan igy van csak en negy napja hogy mar nem kivanok semmit,ha en iszom valamit meg azt is kihanyom:(felek elmenni az orvoshoz de attol is felek hogy igy bulemias leszek:(
2009. aug. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolso vagyok es 16/l
2009. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek azt hiszem még várok kicsit megpróbálok enni de ha mégis dokira kerül a sor tudja valaki mit kezd ezzel???Vagy mit fog csinálni velem??
2009. aug. 11. 12:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene várni? Ez bulémia is lehet. Mit kell ezen szégyelni? Ebbe bele lehet halni. Nem akarok példákat hozni, de tudnék mondani olyat, aki ilyenbe halt bele. Pl. énekesnő a 70-es évekből.
2009. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!