Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szalagavatón el fog bírni a...

Szalagavatón el fog bírni a párom?

Figyelt kérdés
februárban fogok táncolni szalagavatón és egy kicsit aggódom, mert én vagyok a legnagyobb súlyú lány a csoportban.60-63 kiló körül mozgok, fogyózok, bár túl sokat már nem fogok fogyni, mert ha meglesz a ruha nem szeretném ha lógna rajtam.Chachachát táncolunk és szerintem kicsit nehezebb emeléseket is beletesz a tánctanár.Szerintetek lesz gond ezzel?

2012. okt. 25. 21:16
 1/7 anonim válasza:
nem izmos a csávó ? :)
2012. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez már volt nem is olyan rég


addig gyúrjon a csávó

2012. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát, olyan átlagos.. nem rossz fizikumú, ha jól tudom eljár gyúrni is, de annyira nem vagyok biztos benne, hogy elbír, viszont nem merem megkérni, hogy felemeljen mert annyira még nem is ismerjük egymást
2012. okt. 25. 21:30
 4/7 anonim válasza:
60-63 kiló egy végzős fiúnak nem kéne, hogy problémát okozzon!:)
2012. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem fog gondot okozni, másrészt a tánctanár nem véletlenül fog olyan elemeket beletenni hogy minden stimmeljen, ő ért hozzá és nyilván látásból megtudja mondani hogy a párod mire lenne képes és mire nem, lehet befog tenni emeléseket de biztos hogy olyat hogy lehetőleg te se érezd rosszul magad miatta ha nem sikerülne meg a párodnak is könnyű dolga legyen és ne merüljön le a tánc elején rögtön. Ne izgulj, rendben lesz minden:)
2012. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem erre mi nem tudunk válaszolni. :) Ki kell próbálnotok. De szerintem ilyen súly nem igazán okozhat normál esetben gondot egy ennyi idős fiúnak, max., ha derékfájós, vagy ilyesmi.
2012. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!