Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt bírni?

Hogy lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
Két hete fogyózom, de egyébként ugyan azokat a kajákat eszem, mint azelőtt, csak sokkal kevesebbet és hanyagolom az édességet. Mozgok is minden nap lehetőség szerint. Az első héten sikerült fogyni 4 kilót, de a másodikon egytől sem sikerült megszabadulni. Miért van ez? Már lassan ott tartok, hogy feladom és maradok az a duci kiscsaj aki voltam...
2011. máj. 28. 16:36
1 2
 1/14 piggie ***** válasza:
73%
szerintem ne add fel,én is voltam ilyen helyzetben,van az a szakasz,amikor viszonylag könnyen mennek le a kilók,aztán egy ideig beáll és kell egy kis idő amig újra beindul.legalábbis én ezt tapasztaltam.de kitartás!
2011. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom...
2011. máj. 28. 16:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
1 hét alatt 4 kiló az nagyon sok. hetente max fél kilót ajánlatos fogyni az a normális. 2 hét alatt ne is várj csodát, még talán 1 hónap után se, de meglátod, mire észbe kapsz már mennek is le a kilók. A kezdet mindig nehéz.
2011. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én is csodálkoztam az első héten. nem tudom, hogy ment le 4 kiló. de remélem azért nem állok le véglegesen, mert még tervbe van -15 kiló.
2011. máj. 28. 16:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért nem mennek tovább a kilók mert hirtelen eltűnt az a 4. Hidd el, ha jól csinálja az ember, akkor 1-2 hónap alatt már látni fog változást. Nem eget rengetőt, de nem szabad feladni. Kitartás!
2011. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
épp attól félek, hogy nem jól csinálom. egyébként már sokszor neki fogtam, aztán a második hét után feladtam. most nagyon nem kéne. :-s
2011. máj. 28. 17:16
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy az a 4 kiló szinte tuti, hogy csak vízvesztés. Ne ahhoz mérd, heti fél kiló reális és teljesíthető. De ha már most feladod, akkor sose fogsz lefogyni. Ehhez akaraterő és kitartás kell, nem várni a sült galambot, hogy egy kevés változással majd 1 hónap alatt lemegy 20 kiló.
2011. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első héten mindenki sokal többet fogy mint az elkövetkezó hetekben,hónapokan,ha kgban nézzük! Az a 4 kiló az 100% hogy nem zsír,hanem a vízveszteség és a kaja kiürült a szervezetedből. majd kb. a 3. héttől jön a zsír bomlása,ha tovább folytatod és jól csinálod
2011. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, mármint, hogy az a 4 kiló nem zsírveszteség volt. egyébként a környezetemben lévők azt mondják, hogy látszik a változás, kezd formálódni a testem. sokan említitek, hogy akkor fogyok ha jól csinálom. reggelre keveset eszem, 1 szendvics vagy csak gyümölcs, esetleg 1 jóreggelt, délbe főtt éttel, attól függ anyum mit készít, de kis adagot, délután tornászom, schobert norbi dvd-re, a vacsorám pedig egy alma, vagy semmi. jó ez így?
2011. máj. 28. 18:34
 10/14 anonim ***** válasza:

Reggelire egyél szénhidrátot! Tk kenyér csirkemellsonkával zöldségekkel,zabpehely,rozskenyér stb.

Ebédre mehet az ami,de csak mértékkel. Uzsi,gyümölcs,joghurt. A vacsorát sose hagyd ki! Ilyenkor fehérjét egyél pl,csirkemell,hal,sovány túró,tojás bármilyen formában de max 1 sárgája és ha sütöd olaj nélkül.

2011. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!