Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így nem sikerülhet?

Ez így nem sikerülhet?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen kérdés van itt, hogy belekeveredtem már és amit én gondolnék, hogy beválik az túl egyszerűnek tűnik.

Reggeli: 2 darab tk. pirítós egy leheletnyi vajjal + zöldségek

Tízórai: mint reggelire + ha 3-4ig vagyok suliba akkor viszek egy almát

Ebéd: próbálok általában csirkét zöldséggel vagy barna rizzsel enni, de sajnos eléggé drágák a húsok és anyum se akar kétfelé főzni, így többször van főzelék (kizárólag tk liszttel a rántás!), esetleg rántotta, de általában csirke+zöldség :) [persze minden mértékkel]

Uzsonna: gyümölcsök v. zöldségek v. joghurt (alacsony zsírtartalmú)

Vacsora: ide várnék ötleteket, mert sajnos a túrót nem szeretem és nem tudok még ekkor is csirkét enni. Esetleg ennék ekkor is gyümit, zöldséget v. joghurtot.

Plusz mellé megpróbálnék heti 4-5× mozogni. (fél óra torna vagy fél óra futás)

180centi vagyok, 74kg és 17 éves. Annyi, hogy van rajtam pár fölös kiló, eddig se zabáltam eszetlenül, csak eltunyultam a vizsgák, érettségik alatt és feljött pár kiló. (kb. ugyanígy ettem, csak azok a fránya csokik és fagyik... :))

Szóval, le tudok adni így mondjuk... nem tudom, 4-5 kilót? (inkább a tükröt szoktam nézni, nem a mérleget :D) Vagy tényleg csak véres verítékkel lehet leadni azokat a kilókat meg mindenféle hülye diétával? :)



2012. okt. 24. 15:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és hetente egyszer a nagymamáméknál eszem, neki nem mondhatom, hogy mindig külön főzzön nekem ezt meg azt, szóval az az ebéd kevésbé lenne egészséges, de ott is kevesebbet ennék és aznap visszafognám egy kicsit magam a többi étkezésnél. :)
2012. okt. 24. 15:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Vacsira ha nem jó a túró és nem lehet hús, akkor mondjuk tojásrántotta ha minden második tojás sárgáját nem teszed bele. Vagy fehérjeshake (kevert fehérjék vannak normális áron is, neked nem kell a tejsavó fehérje). Vagy mondjuk sovány sajt (anikó vagy tolle light) sovány pulykasonkával.


Amúgy amit elterveztél jó.

2012. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rántottát ált. 2 tojásból készítem és mindig a legkisebbeket választom ki, szóval akkor szerintem majd azt fogok + a sajt és pulykamellsonka jó ötlet, köszönöm! :)

És magát a választ is, örülök, hogy akkor nagyjából képben vagyok. :)

2012. okt. 24. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!