Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az hogy leget hogy a tesóm...

Az hogy leget hogy a tesóm nem figyel-nagyon nem- az étkezésése de sportol és izmos?

Figyelt kérdés
egyáltalán nem figyel hogy mit eszik, rengeteg édességet, chipset, fehérkenyere téliszalámis szendvicset, pudingokat, sok tésztás-főleg édes-ételeket, sok főzeléket sült virslivel, rántott dolgokat, hasábkrumplit, üdítőket de gyúr mellette és izmos és nem sok fehérjét, zöldséget, gabonákat, gyümölcsöket tornázok és fura az alakom
2012. okt. 23. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
mert a bevitt szénhidrát zsírrá alakul amiből izmot lehet fejleszteni.. aki gyúr és nem hízékony azért eszik vagy iszik shake formájában tömegnövelőket!
2012. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokat eszik az a titka. Én is számolgattam a fehérjét meg a szénchidrátot és 3 hónap alatt semmi, aztán mondtam, akkor inkább leszek dagadt mondtam anyámnak mától reggeli+ 5 szenya a suliban + ott is vettem 2 kakóscsigát 3tól-4 ig kőkemény kondi utána még csokiért is beugrottam a boltba aztán nagyi aki kajával vár meg sütivel, mert különben is, aztán otthon is kaja 1,5 hónap alatt többet fejlődtem ezzel, mint a másik módszerrel
2012. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A zsírból nem lesz izom. Az öcsèd lehet hogy ektomorf ès azèrt nem hizik el de valójàban lehet hogy elèg fehèrjèt eszik ahhoz hogy izmot èpítsen, utolsónak meg annyit hogy sokkal többet tudna ugy fejlödni hogyha rengeteget enne csirkerizs lenmagolajból, a tömegnövelö ètrendnek nem az a lènyege hogy ilyen kajàkat egyèl hanemhogy igy tudod a legtöbb tàpanyagot bevinni ugyanis a legtöbb termèszeres ch a rizsbe, fehèrje a csirkèbe, telitetlen zsir a növènyi olajokban van.
2012. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eltérő a genetikátok.. a táplálkozás összetett kérdés, sokan esznek egészségtelenül (pl. a testépítő rizses, zabos tejsavós mintaétrend sem olyan jó ám, egészség szempontjából) mégis lehet fejlődni.

Akinek gyors az anyagcseréje az meg sok ch mellett is lehet szálkás.. ez egy dolog.


Azzal van a gond, hogy 5, 20 vagy 30 év múlva mi lesz vele? Nyomja majd az inzulint mert cukorbeteg lesz, vagy itt sír majd gyiken hogy óó pajzsmirigy alulműködése van és elhízott pedig régen bármit evett vékony és izmos volt..


Az evés komoly téma, ne próbáljuk leegyszerűsíteni, mert úgy nem fogjuk megérteni!

2012. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értem és nagyon szépen köszönöm, hogy időt szakítottál rám és válaszoltatok a kérdésemre


rájöttem hogy mit csinálok rosszul:

én eddig fogyóztam mert rettenetesen dagadt volta 165/80 le is fogytam 45kilóra de most meg csonti lettem ezért ebből az alakból (amit most nem nevezek alaknak mert nem az) szeretnék egy kicsit izmosabb, sportosabb, formásabb "teste" alakítani

tudom hogy ez rengetek munka és a lányok nem lehetnek olyan izmosak mint a fiúk-de nem is szeretnék, ezért eddig csak fehérjét(tojást, túrót, halat, marhát, karajt, csirkét ettem) meg néha joghurtot, sajtot is emellett zöldségeket és gyümölcsöt és néha rizts vagy krumplit, reggelire meg abonetett és vagy zabpelyhet de keveset ezért fogytam hamar de bevallom a végén már rosszul voltam, több egészségügyi problémám is keletkezett és amikor már tiszta szürke voltam és többen felhívták a figyelmem hogy nem stimmel valami velem akkor elmnetem orvoshoz és hát ott világosítottak fel hogy ha így folytatm nagyon nagyon nagy bajok lesznek és abbahagytam most már normálisan eszem mindenből kivéve csoki chips, rántott ételek és a nagyo nagyon zsíros kaják (hurka.kolbász, párizsik virsli ilyenekből) ezért most 50 kiló vagyok de szeretnék formát ezért úgy próbálom hogy szénhidrát jusson minidg mindenhonna (szóval vagy hogy rizst eszem kukoricával, lencsével, borsóval, gombával, répával) ilyen zöldségkeverék és ezt keverem hozzá van hogy főtt krumplit vagy főttkrumpli a fele a másik fele pedig lencse, borsó vagy kukoriva vagy zöldségleverék vagy most gyakran sütőtökpüré vagy van hogy főzelékek főleg spenót mert kéne a vas hogy ne legyen hulla szinem ezért most több karajst és májat is eszek meg tojást is többet fogyastok orvosi utasításra reggeli zabkása dióval vagy barnakenéyr tökmagos sajtkrémmel és zöldségekkel, sonka stb és sok sok gyümölcsöt is a vitaminhiány miatt

emellett fokozatosan emelem a sporot

így próbálok meg formát alakítani magamra

mit gondolsz így sikerülni fog vagy ez is így rossz?

2012. okt. 26. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:

A testvérednek az a titka, hogy nem táplálkozászavaros, mint te. Mert nyilván te is tudod, hogy sem a 80, sem a 45 kg nem normális.

A harcost meg hagyd a fenébe, agymosott paleolitos. Hirdeti az igét, fenyegetőzik a cukorbetegséggel, de elfelejti, hogy a töménytelen húsfogyasztás pontosan olyan valószínűséggel okoz pl. vesebetegséget és köszvényt, mint a szénhidrát cukorbetegséget. Szív- és érrendszeri megbetegedést viszont sokkal gyakrabban, persze attól függ, milyen hús. De mindenki abban hisz, amiben akar, és úgy teszi tönkre magát, ahogy akarja, csak ettől még nem lesz igaza.

2012. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értek valamit.. miért lettél rosszul/beteg?


Én a szénhidrát, gabona (rozs, búza) fogyasztással nem értek egyet, nem is eszem természetesen nincs is miatta hiányom, másnak sincs..

De mi volt a gond az 1. táplálkozásoddal? Húsokat ettél, kis zöldséget, szerintem túl sok tejterméket (én ritkán, érlelt drágább sajtokat eszem bár nyilván nem a világ legjobb ötlete) de a joghurtokat, egyebeket nagyon nem ajánlom senkinek, ízvilágban meg sem közelíti a jó sajtokat, innentől csak divatos töltelék kaják.


A mostani sok ch fogyasztásod sem lesz jó, főleg ha olyan az emésztésed, anyagcseréd, hogy érzékenyebb vagy rájuk de erre majd rájössz szépen, kitapasztalva.


Mégis miért lettél rosszul, ez a nagy kérdés.

2012. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!