Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak 1 hónap alatt...

Raffael Gyula kérdése:

Hogyan hízzak 1 hónap alatt 20kg-ot?

Figyelt kérdés
178 cm magas vagyok és 60 kg. Eszek egész nap mégsem hízok. Lehet hogy velem van a baj?

2012. okt. 23. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
igen, veled van a baj...sportolni kéne ;)
2012. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
4%
Óh, hát ennél nagyobb bajod sose legyen. Hízni akarsz? Egyszerű! Egyél sok pizzát, csokoládét, pörkölt mogyorót, fagylaltot, igyál naponta 2-3 sört, pik-pak feljönnek a kilók!
2012. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
legyél terhes
2012. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy 60 kg-os embernek 2000 kalóriára van szüksége + 7000 kalóriából lesz 1 kg tömeg ha neked 1 hónap alatt kell 20 kg akkor + 140000 kalóriára lesz szükséged abban a hónapban összesen. Ezt elosztod 30-cal és kijön hogy nappnta 6666 kalória kell neked ahhoz hogy hiizz 20 kilót egy hónapban. Ennyit elég nehéz bevinni ugyhogy én a hejedben inkább egy hosszútávú tömegnövelő étrenddel mennék.
2012. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez most komoly? miért akarsz hízni? egyébként sok-sok szalonna, bacon, chips. nézd a kalóriákat ezekbe nagyon sok van.:) ja és csoki..:)) ne mozogj annyit, amennyit eszel feküdj be az ágyba nézd a tv-t egyél meg 10 tábla csokit és kezd el felbontogatni a chipeket. persze ez káros is... szóval vannak tömegnövelő szerek, de azok is károsak. szóval nem tudom, hogy egészségesen, hogyan lehet hízni. szerintem nem is egészséges ennyit felszedni egy hónap alatt. mellesleg túlsúlyos lennél.
2012. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért óvatosan. Nem érdemes túl tömnöd magad mindenféle étellel, mert aztán megbetegszel!
2012. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Hát igen a sok sok csoki chips meg miegymás. Rajta vagyok :D
2012. okt. 24. 13:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk esetleg hizhatnal ugyis hogy elkezdesz edzeni es nem kardio edzesre gondoltam hanem sulyzos edzesre mivel akkor egeszsegesebben hiznal plusz az izom sokkal tobbet nyom mint a zsir mar ha sulyrol beszelunk.. azert ez a chips chipsel meg csokival meg pizzaval dolog ez a szivet/majat szervezetet megterheli.. szoval szerintem eddz mellette es ugy egyel bosegesen sok sok hust!!!
2012. okt. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen az utolsónak igaza van, súlyzós, erősítő edzéssel és nagy mennyiségű szénhidrát bevitellel egészségesebb és jobban lehet + erősebb leszel. a chips csokis ötlettől egy elhízott dagadék leszek!:D
2012. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 demeve ***** válasza:

Saját példám szülés utánról (jó-jó, persze én akkor a szoptatás miatt raktározó üzemmódban voltam, és full stresszes is, ami ugye eléggé hízlal):

-napi kb. fél kg házi cukormentes zabkeksz napi 3 liter almalével. Emellett persze ment a zöldség meg a zsírmentes husi, és azt hittem sikerül megtartanom a szülésig 0 +kg-os súlyomat. :D

Ez nálam 1,5 hónap alatt +25 kg volt. Mire rájöttem, hogy nézek ki, majdnem kifolytam a bőrömből, ami szét is repedt (egész terhesség alatt semmi baja nem volt a bőrömnek amúgy).

Sztem elég hatásos, és mégse csoki-csipsz kategória. :) Ez tömegnövelésre szuper, főleg ha ráedzel. Csak nehogy cukorbeteg legyél!

2013. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!