Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízzak 1 hónap alatt?

Hogy hízzak 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
1 hónapom van a balatoni táborig,de egy "pár" kilót szeretnék hízni.Kérlek segítsetek nagyon fontos lenne.
2009. máj. 9. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár csk én lennék igy nekem meg fogyni kéne, de figyusz mond anyudnak csináljon körömpörköltöt, másnap töltött kápinyot, majd slambuc , majd majonézes krumplisalival jo sok csirke paprikás... most ez jutott eszembe.
2009. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. máj. 9. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Még hozzáteszem kérj sok édességet, egyél sok fagyit, tortát, sütit, meg lesz a hatása !! elözö voltam :D
2009. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szénhidrátokat (kenyér,péksütemények,tészta,rizs,stb) kellene többet fogyasztonod,a pörkölt csak húsból áll szinte,a töltött káposzta meg végképp nem szénhiodrát,a nagyrésze hús meg káposzta,és egy kis rizs:-D
2009. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én úgy híztam, hogy mindegy volt mit ettem, csak a mennyiséget néztem meg, reggelire megettem 500grammot, délelőtt ugyanennyit, ebédre, uzsonnára, és vacsorára is enynit. Ez ha kiszámolod, napi 2, 5kiló amit megeszel, fizikai képtelenség ugyanennyit le is adni, és én ezzel híztam 3 nap alatt két kilót. DE sajna ha nem folytatod visszafogysz, de a táborra jó lesz. Sok pizzát ettem.
2009. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A leghatásosabb szerintem a mekis kaja :D
2009. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok-sok tészta.Állítólag az jó.Bár nekem sem sikerül hízni,vagyis 2-3 kg fel,aztán le.
2009. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!