Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 172 centi vagyok és 43 kiló!...

172 centi vagyok és 43 kiló! Mennyi kalóriát kell bevinnem ahhoz naponta, hogy kb 10 kilót hízzak 6 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet meghatározni.Egyél mindent,amit megkívánsz,de arra vigyázz,hogy ne csak szénhidrátot egyél,hanem gyümölcsöt,zöldséget is.
2009. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fehérjét kell enni,sok csirkehúst, de neked inkább jobb lehet a sportboltokban kapható tömegnövelő+ kiegyensúlyozott étrend. Én imádom a sajtokat,attól szépen megindult a súlyom... :)
2009. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszolót kijavítanám, a zöldségekben is főleg szénhidrát van, a gyümölcsökben meg kifejezeten sok! Gyümölcscukor ami bonyolult láncu, a szervezet nem szereti a májban raktározni ezért könnyebben raktározodik zsírként! Ilyen "sport boltban", amúgy táplálékiegészitőket áruló üzletben dolgoztam eladóként és eléggé beletanultam a "szakmában" + most már dietetikus vagyok fősuliban. A tömegnövelésnek a leg alapabb szabálya az hogy zabálni, mindegy mit és mikor, egyél ahogy csak tudsz! Ha ez persze nehezen megy akkor azt mondom hogy a sok gyümölcs mellé sok tészta félét, azaz kenyérféléket is egyél! Táplálákkiegészitő, azon belül valamilyen tömegnövelő még tovább segíthet azon hogy a táplálkozásodat kiegészicsd még + kalóriával.
2009. jan. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, az én válaszommal együtt végül a kérdésre nem érkezett válasz. Ezt így nehezen lehet megállapítani de szerintem a napi 2.000 tutira nem elég, a 3.000 már ok, ki kell számolnod menyit viszel most be, és ha ezzel van stabíl súlyod egyszerüen ezt kell felvinni, azaz +-ra állítani a kalória mérleget, többet bevinni mint amennyire szügséged van!

Egyébként a méz nagyon hízlaló, és a banán is nagyon jó, tele van mind szénhidráttal mind fehérjével, pontosabban 300 kalóriát tartalmaz

2009. jan. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2009. jan. 11. 12:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért pont 6 hónap alatt?? jah és bocsi azz OFFért..
2009. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már csak 4:)Hát azért,hogy nyárra "vastagabb" legyek!
2009. márc. 2. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
A ZÖLDSÉGBEN NINCS SOK SZÉNHIDRÁT,SŐT,ALIG VAN.
2009. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt


[link]


Most pontos adatokkal nem tud senki szolgálni de körülbelül kiadja miből mennyit kell egyél.Töltsd ki a szükséges pár adattal,súly,kor,nemed,életmódod és már meg is van :-)

2009. máj. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!