Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend rendben van?

Ez az étrend rendben van?

Figyelt kérdés

Nem paleo, meg ilyen-olyan elméletek szerint!!!!


Reggeli: 3 dkg zabpehely, egy cukormentes es zsírszegény gyümölcsjoghurttal (pontosabban cukor hozzáadása nélkül készült joghurttal


Ebéd: Hal, vagy pulykamell sok zöldséggel


Uzsonna: 250 g zsírszegény túró (0,2 %-os), 2 Wasa "kenyer"


Vacsora: 50 g teljeskiörlésü kenyér (csökkentett szénhidrátos), pulykamell sonka, sovány sajt, sok-sok zöldség, túró


"utó"vacsora: fehérje turmix


Reggel járok futni, meg reggeli elött, amikor visszaérek, akkor is rögtön egy fehérje.


Nagyjábol tudom, hogy az étrend minöségileg rendben van, inkább mennyiségileg érdekel. Ezeken az értekeken be´ül természetesen szoktam változtatni azon, hogy mit eszem, nem minden nap ugyanazt eszem.



2012. okt. 19. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó de én megcserélném a vacsorát és reggelit kb én is így étkezem
2012. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Miért lenne jobb úgy, a mennyiség miatt?
2012. okt. 19. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal jobb a szénhidrátot szendvicseket a nap elejére tenni este fele meg az egyre "könnyebb" ételeket
2012. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az étrend jó, én is így kajálok, bár én este már nem eszem még teljes kiőrl. kenyeret se.
2012. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Borzalmasan kevés az energiám, állandóan fáradt és álmos vagyok. Mit rontok el?
2012. okt. 28. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!