Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Ballagásig le kéne fogynom legalább 40kg-t,hogy valahogy kinézzek a ballagási ruhában. Tudom,van még idő de nem az utolsó egy hónapban szeretnék kapkodni.Súlyt ne kérjetek,mert nem fogom leírni.van rajtam vagy 40kg súlyfelesleg ami elég sok. (nincs hormonális és pajzsmirigy bajom sem)

Valaki valami diétát vagy fogyókúrát írhatna a mozgást meg meg tudom oldani.

A válaszokat előre is nagyon köszönöm.


2012. okt. 19. 17:39
 1/4 anonim válasza:
0%
Csak gyümölcs és zöldség. A káposzta ráadásul még fogyaszt is tudtommal. Egyél keveset! Napról napra csökkentsd apránként a mennyiséget, így összeszűkül a gyomrod. Sok sikert!
2012. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. okt. 19. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló pont hogy hülyeségeket írt

Először is ami a legfontosabb a diétás étrendben az a FEHÉRJE utána a gyümölcsök és zöldségek. Fehérje pedig sovány húsokban és túróban van legtöbb azért fontos, mert ebből építkeznek az izmaid, ad energiát.

Szóval reggelire mehet tk kenyér sonkával, az a legjobb diétás felvágott a tk kenyérnél meg tovább tart a jóllakottág, lassabban szívódik fel. Tízóraira meg uzsira mehet gyümölcs, vagy joghurt. De azért egy kiló szőlő egyszerre ne menjen 700 kcal :D Ebéd az párolt hús/hal és párolt zöldségek legyenek ezek egyáltalán nem hízlalnak és nagyon fontosak a szervezetnek ehetsz belőle amennyit akarsz. Vacsira pedig túró, joghurt zabkása tojás zöldségekkel vagy fehérje turmix többnyire. Utó vacsinak pedig ugyan ezek mehetnek csak kevesebbek.

Egyáltalán nem kell éhezned és összeszűkítened a gyomrod csak minőségi ételeket kell választanod ez persze nem azt jelenti hogy egy étkezés alatt 3 szelet nagy csirkemell vagy 5 nagy karéj barna kenyér, mértékkel természetesen, de nem szükséges éhezned.

Ha figyelnéd vagy felírnád a kalóriákat akkor pedig olyan 1200-1500 körül mozogjon

És persze nagyon fontos a sport. Amennyit tudsz tornázz, fuss a szabadban, járj táncra uszodába menj mindenhova gyalog ami jól esik de minden nap legyen valami. Csak a tesi óra nem elég.

2012. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én csak magamból indultam ki... :)
2012. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!