Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki használja a KalóriaBázi...

Valaki használja a KalóriaBázis oldalt? Szerintetek megbízható?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én már több, mint egy hete eszerint élek, és minden nap meg vagyok dicsérve, hogy milyen jól teljesítettem - sőt: túlteljesítettem - a tervez, még többet is ehettem volna, stb. Ált. olyan 4-600 kcal-lal kevesebbet eszem, mint amennyit lehetne - a mozgást is figyelembe véve.


Mégis csak híztam azóta is... A dicséretek ellenére ott van kerek-perec, hogy "eddig 0,2 kg-ot híztál.". Ez már komolyan őrjítő és elkeserítő. :(


Ha ez az oldal nem megbízható, akkor tud valaki esetleg egy másik hasonlót, amivel tényleg FOGYNI fogok, nem pedig hízni???


2012. okt. 6. 18:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én a kaloriabazis.hu oldalt használom a fogyókúrámhoz. Számomra óriási segítség és csak jót mondhatok róla. Amit beállítottam /heti egy kg mínusz/ teljesül. 5 hete 5 kg-t fogytam úgy, hogy nem éheztem, a kalóriabázis szerint eszek és sportolok. (y)
2014. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Antal-Pap Judit válasza:
Nekem csak ez vált be. Mindenki nevet, hogy méricskélek, de sikerült 1 év alatt 13 kilót leadnom úgy, hogy 1 héten csak 3-4 alkalommal tudtam betartani. Mivel szoptattam, ezért úgy állitottam be a mércét, mint aki kemény fizikai munkát végez. Kb. napi 1900-2000 Kcal-val inditottam naponta, amit a súlycsökkenéssel lejjebb vittem fokozatosan, ahogy a rendszer kivánta. Előtte csak hiztam, hiába mondták, hogy szoptatással olvadnak a kilók! Biztos igy van ez azoknál, akik nem zabálósak! Igy a folyamatos eszegetésnek szabtam igy gátat. Aztán jött egy újabb terhesség, és kezdhetem újra. De nem bánom! Bár tapasztalatom szerint érdemes kivárni a kisbaba fél éves korát, amikor mást is elkezd enni, mert addig mindent visszatart a szervezet.
2014. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!