Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki használja a KalóriaBázi...

Valaki használja a KalóriaBázis oldalt? Szerintetek megbízható?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert én már több, mint egy hete eszerint élek, és minden nap meg vagyok dicsérve, hogy milyen jól teljesítettem - sőt: túlteljesítettem - a tervez, még többet is ehettem volna, stb. Ált. olyan 4-600 kcal-lal kevesebbet eszem, mint amennyit lehetne - a mozgást is figyelembe véve.


Mégis csak híztam azóta is... A dicséretek ellenére ott van kerek-perec, hogy "eddig 0,2 kg-ot híztál.". Ez már komolyan őrjítő és elkeserítő. :(


Ha ez az oldal nem megbízható, akkor tud valaki esetleg egy másik hasonlót, amivel tényleg FOGYNI fogok, nem pedig hízni???


2012. okt. 6. 18:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ez az oldal nagyon jó szerintem, nekem rengeteget segít az étrend összeállításában. Tök jó, hogy nem kell nekem számolgatni, az elég nagy meló lenne!

Én 1200 Kcal-t állítottam be, és a szénhidrátot is számolom, hogy 100 alatt legyen, így egyenletes a heti 1kg fogyás.

Persze attól is függ ki mennyi túlsúllyal rendelkezik, rajtam 15 kg plusz van.

Az az 500 Kcal nagyon kevésnek hangzik, kíváncsi lennék én is a napi étrendre.

2012. okt. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Én is jónak tartom az oldalt, mert gőzöm nem lenne amúgy, mi hány kcal. :)


Amúgy képzeljétek, tegnap meg ma már fogytam kicsit. Összesen kb. 1 kilót.

2012. okt. 9. 10:13
 13/22 anonim ***** válasza:
13%

Én vagyok az 500kc-s.

Egy napom? Mindig úgy időzítem az evésem hogy du. 3-4 óra körül eszek aztán semmi többet.

Mai napom:

Grillezett csirkemell (130g)

káposzta (csak nyersen legyalulva) (60g)

upsz hogy ez csak 177 kcal... de pont elég :)

2012. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Uhhh éhen halnék :))))
2012. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem félsz, hogy beteg leszel? Ez tiszta anorexia... :S

Azért ez túlzás szerintem, mert amint elkezdesz normálisan enni (márpedig muszáj lesz, mert így nem lehet élni), visszajön minden...


Na jó, nem oktatlak ki, a te dolgod, de ne haragudj, ezt nem tartom követendő példának. Én 1200-1300 kalóriával próbálok fogyni, és remélem, hogy menni fog.

2012. okt. 9. 21:16
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Én egy szóval sem mondtam, hogy követni kell a példámat! De egyébként nem hízom vissza mivel enni sem birok, ez az evés a muszáj kategória vagy ez vagy infúzió. Akkor inkább eszek össze 200kcalt és kész, és nem vagyok megszólva sem. rosszul sem vagyok, bár a két hét amíg nem ettem semmit akkor sem voltam rosszul sőt jobban voltam mint mikor ettem. :)
2012. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Akkor ezzel nem büszkélkedni kellene, hanem megvizsgáltatni magad (ha már megtörtént, akkor visszavonom), mert ez biztos, hogy nem normális dolog. Engem nyugtalanítana, ha ennyire nem lenne étvágyam.
2012. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, szerintem beteg vagy. :(
2012. okt. 10. 11:19
 19/22 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben azért egy másik oldalon is utánanéznék a tápanyagtartalmaknak pl: a körte és az alma adatait felcserélték. Sok étel nincs fenn a bázisban. Én is használom, szerintem nem rossz, de tekintsd inkább útmutatónak mintsem "szentírásnak".
2013. szept. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Az almára felvettem én magamnak egy 100 g = 33 kalória (asszem) adatot, mert nagyon sokalltam, ami ott volt, és utána nézve is azt találtam, hogy az butaság.


Igazad van, érdemes ellenőrizni máshonnan.

2013. szept. 23. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!