Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó lesz ez így? Sikerülni fog?

Jó lesz ez így? Sikerülni fog?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék, de nem tudom, hogy hogy egyek. Keveset eszek, de félek, hogy nem lesz jó. Reggelire ettem egy kis zabkorpás kiflit, hozzá 2 virslit és egy nagy pohár natúr teát. Ebédre egy kis tányér húsos tésztát. Délután egy banánt. Vacsira tükörtojást gondoltam. Nem sok ez? Tudtok valami tippet adni, hogy miket egyek? Mellette szoktam tornázni? Sikerülni fog?
2012. szept. 20. 17:23
 1/4 poiu ***** válasza:
Sajna, így nem fog. A kiflit, tésztát, banánt kéne elhagynod. Viszont ehetsz annyi zöldésget, amennyi beléd fér.
2012. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a tésztán nem tudok változtatni, mert nem én főzök, hanem nagymamám így azt tudom csak enni ami van. De köszönöm! Akkor ezeket hanyagolom. :)
2012. szept. 20. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ez az étrend reggelire tk kenyeret egyél én 2szelet toast tk kenyeret szoktam enni sonkával reggelire. Egyébként szerintem az ebéd is jó nem lehet minden nap húson és zöldségen/rizsen élni én már próbáltam de nem akarom addig húzni hogy megutáljam a kedvenc húsaimat :D

Tükör tojás helyett meg inkább főtt tojást egyél, az olaj nélküli.

Amit még ehetsz zabkása mézzel fahéjjal gyümölcsökkel, joghurt (én szoktam hozzá kekszet enni de azt nem ajánlják) gyümölcsök, zöldségek, puffasztott rizs, dexi, túró ilyesmik

2012. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
A nagymamád biztosan tud főzeléket is készíteni. Ha nem rántja be, vagy csak kevés liszttel rántja, tökéletes, egészséges.
2012. szept. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!