Ez, hogy lehet?

Figyelt kérdés
Ha reggel megeszek egy fél barna kiflit fél sajttal nagyon kevés narancslével,és a mérleg már plussz 4 dekával többet mutat?

2012. szept. 14. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normalis!Ne csodalkozz rajta.Ha valamit megeszel vagy megiszol maris tobbet mutat a merleg es ne legy ketsegbe ha este 1-2-3 kg-val tobbet mutat a merleg , de nincs ertelme naponta merned magad.Eleg hetente 1-szer,2-szer.
2012. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi de ez csak ideiglenes?Reggel megint vissza esik ami volt?
2012. szept. 14. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat reszben amit nem tud feldolgozni a szervezeted az kiurul szekletben es vizeletben, a tobbit meg lemozgod es felhasznalja a szervezeted.(Nem tudom hogy magyarazzam el:D)

14\L

2012. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de mit nem ertesz? Egyszeru matek.

Ha van egy taskad, amibe kezded belerakni a konyveket (eszel/iszol), akkor a taska egyre nehezebb lesz. Amikor nehany fuzetet kiveszel (pisilsz/izzadsz) es nehany konyvet is (kakilsz) akkor megint konnyebb lesz a taska.


De figyelj, azt a merleget inkabb rakd el! De most komolyan.

En ilyen 1-3 kilokon sem szoktam fennakadni, nemhogy dekakon!


Havonta egyszer allok merlegre, koran reggel, ures holyaggal, es lejegyzem a sulyt, de ez nem is annyira fontos, minthogy ugyanakkor le is mereg magam szabocentivel. Ha a derekam nem lesz vastagabb (se a combom, se a csipom) akkor nekem mindegy hogy az az extra par kilo hol van. Az is lehet hogy frissen gyurt izom formajaban van az az extra kilo, ugyanis sportolok rendesen.


Szoval tenyleg, a sajat lelkivilagod erdekeben, ne adj olyan sokat arra a merlegre :)

2012. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket:))
2012. szept. 15. 00:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Ilyen idióták is vannak? Megeszik/megiszik valamit és csodálkozik, hogy nehezebb lesz?

Arra még nem csodálkoztál rá, hogy ha pisilsz vagy kakilsz, akkor könnyebb leszel?

És azt tudtad, hogy ha nem csinálsz semmit, akkor is folyamatosan csökken a súlyod (persze csak grammokban mérhetően), mert élsz és energiát használsz?

Remélem ezzel az infóval most nem terheltem le a kis agyacskádat...

2012. szept. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!