Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167cm vagyok és 66kg. Mennyit...

Flower5874 kérdése:

167cm vagyok és 66kg. Mennyit kellene fogynom hogy ideális legyen a testsúlyom? és melyik diétával lenne a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 21:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
81%
Elhiszed, ha azt mondom, hogy pont ideális vagy? :) (hidd el nyugodtan)
2012. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
max 5kg. De annál többet semmiképp.
2012. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

[link]



Az Ön testtömegindexe

23,67

Kategória: normál

Kedves Hölgyem! Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexû emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggõ krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.

A legtöbb hölgynek ilyen idõsen még normális a súlya, ám ez az évek elõrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb idõben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!

2012. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

simán lemehet egy 10-es

ne hidj itt azoknak akik szerint ez normális,ők csak azért mondják mert többek és nem akarják elfogadni hogy sok;)


56 kiló az ideális a számok alapján.Azzal még nem vagy csontváz és hülye az aki ezt mondja.A barátnőm 170 cm 58 kg de gyönyörű nőies alakja van. Nem azt mondom hogy 48 kiló légy mert az már irreálisan sovány. 56 az elég lenne:) 10 kilót dobj le:)

2012. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a hivatalos BMI-kalkulátor is biztosan azért mondja, mert ő több kiló....XD
2012. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én egy 7-10kg közt gondoltam...csak nincs meg hozzá a megfelelő akaraterőm
2012. szept. 9. 21:56
 7/14 A kérdező kommentje:
*5-10kg
2012. szept. 9. 21:57
 8/14 anonim ***** válasza:
15%

(A BMI nem arra való, hogy a tükör előtt kétségbe esve állókat megnyugtassa, hogy "oké, én még jó vagyok", mert kevesebb, mint 25, és a nőklapja emiatt gratulál.

Ezt kéne elfogadni és nem mondani hogy 167 centihez a 66 kiló ideális. )


Kérdező, ezt nem lehet ennyiből megmondani.

Akkor amikor beleférsz kényelmesen egy 38-as ruhába. Pl.

2012. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4%

14-16-ot szerintem :$

20 F

2012. szept. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én szinte ugyanezekkel az adatokkal rendelkezem (1 cm-el vagyok magasabb, de az igazából semmit sem számít).

Mivel csak magamból tudok kiindulni azt mondanám egy 6 kg-ot dobj le. Főleg azért, mert feltetted ezt a kérdést, ami valószínűleg azért van, mert foglalkoztat a dolog, nem vagy elégedett magaddal.

Egyébként meg azért ezt így két adat alapján elég nehéz megmondani, ugyanis mindenki más alkat. Nekem például már most azt mondja mindenki, hogy ne fogyjak tovább, de mivel nem vagyok elégedett csak magamra hallgatok, hiszen én élek a saját testemben, és úgy érzem arra a minusz 6 kilóra még szükségem van, és nem csak a számot akarom a mérlegen, hanem látom a felesleget. Szóval a lényeg az, hogy te hogy érzed, ne a számokat és mások véleményét vedd figyelembe, hanem azt, hogy a tükörben mit látsz, és az tetszik-e vagy sem.

2012. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!