Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges így fogynom?

Lehetséges így fogynom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 180 centi 80 kiló. Decemberben lesz a szalagavatóm, addigra szeretnék szépen kinézni a ruhámban, de jó lenne már október végére leadni. Nem vagyok igazán kövér, testtömeg indexem normális, de mindenhol van rajtam egy kis felesleg. A csipőm zavaróan széles, illetve a karomból, és ebből a "hónaljháj-ból" szeretnék a lehető legtöbbet eltűntetni.( Tisztában vagyok vele, hogy nincs helyi fogyás) Próbálkozok, heti 5-6 alkalommal futni, körülbelül fél órát, illetve enni rendesen mindent este 6 óráig és napi kb. 2 liter vizet meginni. Lehetséges, hogy durván két hónap alatt legalább 10 kilót leadjak így? Vagy ha nem így akkor mit javasoltok? Diétázni semmiképpen se szeretnék, mert rengeteg mindent nem eszek meg, például húst se , meg tudom magamról, hogy úgyse tudnám megállni, hogy ne egyem meg amit szeretek.:/ Szerintetek?

2012. szept. 5. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt fél óra futás semmi, este hat után nem enni hülyeség, a napi 2 liter jó, de amúgy nem ér semmit.
2012. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Többet futni nem bírok, nem bírom egyszerűen. Egyébként akkor mit javasolsz?
2012. szept. 5. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a fél órás futás jó! Én 20 perceket futok mégis lemegy heti fél-1 kiló

Kenyérből csak teljes kiörlésűt egyél lehetőleg csak reggel felvágottnak sonkát ja nem eszel húst

Viszont a fehérje kell ha nem akarsz izmot veszíteni, tudtommal túróban és tojás fehérjében van még sok fehérje de egyik sem valami nagy fő étkezésre való

Tízóraira meg uzsira meg válassz valami könnyűt, alma, müzli szelet, joghurt keksszel pl.

Én általában (ebéden kívül) azt szoktam nézni hogy egy étkezés ne nagyon legyen több 200-300 kalóriánál. De különösebben nem számolom.

Sütit csak 1-2x egyél egy héten ebéd után pár szeletet ha nagyon édes szájú vagy. Én az édességeket aszalt áfonyával szoktam helyettesíteni.

Sokan mondják hogy gyümit nem szabad sok gyümi cukor miatt de kizártnak tartom hogy valaki pont a gyümölcstől hízna el. Az a cukor nem az a cukor amit a boltban árulnak

2012. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:
A BMI alapján éppen bent vagy az egészséges sávban, mondhatnám, éppen hogy nem lógsz ki, tehát érdemes fogynod. 8 hét alatt elvileg fogyhatsz 8 kilót, de nem lesz könnyű. Kár, hogy nem eszel húst, mert ezzel menne a legkönnyebben. 5-6 x fél óra futás rendben. Kellene valami erősítés is, sokat segít a formán. Két hónapra remélhetőleg kibírod keményítő nélkül (tészták, rizs, krumpli). Cukrot nyilván nem ehetsz, nem ihatsz. Marad a töméntelen zöldség. Hús helyett tojás, túró (inkább a zsíros, mint a száraz).
2012. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én gyaloglást javasolok a futás helyett.

Indokok:

Muszáj 60-70 percre emelned az edzés idejét, hogy zsírégetés is történjen. (60-70 perc, 6km)

Gyaloglásnál nem lesz oxigénhiányod, így zsírból fogsz veszíteni, nem izomból.

Ha a mérleg az elején nem mutat fogyást ne ess kétségbe, az alakodon fogod látni a változást már.

Próbáld meg az infra kabint olykor.

2012. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek:)))
2012. szept. 6. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!