Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb módszer?

Mi lenne a legjobb módszer?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 170 cm, 62 kg. Nagyjából meg vagyok elégedve az alakommal, eleve kicsit vastagabb alkatú vagyok, viszont a nyáron felszedtem néhány kilót, amitől szeretnék megszabadulni. (Hisz jön a szalagavató decemberben, nem szeretnék hülyén kinézni.) Csak egy kis pocim van, amit szeretnék eltüntetni, vagy legalábbis csökkenteni. Mindenképp szükséges valamiféle fogyókúra ehhez? Sportolni elég lenne? Abból is mennyit, hogyan? Mi a legcélszerűbb? Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 1. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem iskola időben le fog ez menni, ha még oda is figyelsz, hogy mit eszel. Pár kilóhoz nem kell különösebb fogyókúra. Sporolni sportolhatsz ha az iskolai nem lenne elég.
2012. szept. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nyáron felszedtél pár kilót... lehet, hogy ezzel többen vannak így, mert nincs suli=nincsenek tesiórák sem. Tehát sok gyerek ellustul nyáron, akaratlanul is.


Szerintem csak figyelj oda kicsit az étkezésedre: egyél kevesebb édességet, szénhidrátot, sok zöldséget és gyümölcsöt :)


Egyébként a súlyod és a magasságod alapján nem igazán tudom elképzelni, hogy annyira vészes lenne a dolog :)

2012. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ mindkettőtöknek, igazatok lehet:)

második: persze, annyira nem vészes, csak pont van egy kis pocim, ami ahhoz túl nagy, hogy ne zavarjon:)

a heti három tesióra nem túl kevés ahhoz, hogy bármit eredményezzen?


várom a további válaszokat!

2012. szept. 1. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A három tesi óra tökéletes ha csináltok is valami érdemlegeset.
2012. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell drasztikus fogyókúrába fognod

ne igyál cukros üdítőket, cukros, zsíros ételeket, csokit, ízesített tejtermékeket, cukros müzliket, péksütit

köretnek a felét válsd ki zöldséggel vagy savanyúsággal, de sose légy farkaséhes, ne koplalj soha

2012. szept. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!