Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha 2hét alatt...

Szerintetek, ha 2hét alatt fogyok 1 kilót az jó?

Figyelt kérdés
kb.5 kiló felesleg van rajtam.
2012. aug. 28. 16:37
 1/4 anonim válasza:
0%
Attól függ, hogy mennyire gyorsan akarsz lefogyni. 14 nap alatt egy kg az nem túl sok :D Ha egy nap nem eszel semmit, csak iszol, már lemegy az az 1 kg.
2012. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nem jó, ha naponta egy 1 kg-t fogysz! Az meg plána nem, ha koplalsz! Jojó-effekt, és utána a dupláját szeded vissza.

Igaz, két hét alatt az egy 1 kg. nem túl sok, de inkább lassan és tartósan fogyj, mint gyorsan és egészségtelenül, aztán még vissza is jönnek a kilók.

2012. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen épp ezért gondoltam, hogy inkább lassabban, mert nem szeretnék koplalni mert egyből visszafog jönni, és nem beszélve arról hogy akkor csak a víz és az izom megy le!
2012. aug. 28. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:
egyszer azt írják jo ,mert lassan fogyni tartos ,egyszer azt irjak nem jo, lassu,de gyorsan fogyni jojo efekt most igazodjon ki az ember.szerintem jo addig sem hizol es ha havonta is megy le két kilo hosszutavon már jo csak turelem.én ennek vagyok a hive és ugyanilyen tempoban haladok mint te.
2012. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!